metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sulejek ~sulejek (Gość)07.01.2015 22:20

"barani łbie" poprzednia władza miała zupełnie inne priorytety niż dobro naszej gminy. Zatrudnianie po znajomości i rodzinie oraz napychanie kabzy kolesiom. Wystarczy, że nowy burmistrz zatrudnił kogoś spoza układu i już jest larum. Przegrana boli oj boli.

124


SZCZERBIEC SZCZERBIECranga07.01.2015 22:38

"" napisał(a):
Ciekawe czy na stanowiskach dyrektorów szkół będą zmiany ?

A co ma jedno do druiego? Dyrektorzy wybierani są w konkursach na kadencję nie można bez powodu ich odwołać.

42


janosik ~janosik (Gość)07.01.2015 23:17

ciekawe co pis dostanie haha figę z makiem i kopniakiem to bedzie 1 i ostatnai kadencja tego pana

93


Rodeo ~Rodeo (Gość)08.01.2015 01:51

Czytaliście na sulejow.pl w sprawie pożaru??? Łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu:
cyt.: Dzięki szybkiej interwencji Burmistrza Sulejowa Wojciecha Ostrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sulejowie Adama Stobieckiego, w związku z zaistniałą tragedią rodzina otrzyma z MOPS w Sulejowie pomoc finansową w postaci zasiłku celowego na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb rodziny.
Na uwagę zasługuje również inicjatywa Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sulejowie, mieszkańca Osiedla Podklasztorze, który...
Ale obłuda, pomagać trzeba ale żeby na takich sprawach się lansować? Wstyd!!!

149


Oleńka ~Oleńka (Gość)08.01.2015 02:19

Ta Pani to żona Sławomira Jankowskiego byłego radnego Samoobrony?
Miała posadkę u Chojniaka, to co się stało?

112


szczerze ~szczerze (Gość)08.01.2015 08:03

p. Ostrowski wygrał wybory ogromna przewagą, powoli czyści ta gminę ze zdegenrowanych układów, wprowadza nowe osoby ( vice, dyr mzk, itd. ) , poza tym idzie do przodu a Wam moi sąsiedzi zawsze coś nie pasuje...
kto tu komentuje..? tylko ludzie poprzedniego burmistrza? czy ludzie , którzy obojętnie kto będzie przy władzy zawsze będą krytykować. Nowy jest dopiero od miesiąca, dajmy mu szansę, widać zmianę w podejściu ludzi , mniej jadu więcej zrozumienia.
ps. głosowałem na konkurenta Ostrowskiego zeby była jasnoć

175


Bil ~Bil (Gość)08.01.2015 10:02

"barani-leb" napisał(a):
Przyszłość naszej gminy rysuje się raczej czarno...


Gorzej być już nie może niż było.Iść do banku, nabrać kredytów postawić kibel za prawie 200 000 zł czy jakąś drogę i zadłużyć mieszkańców W. Ostrowski zapewne też potrafi, ale od niego oczekujemy czegoś innego. Tym bardziej, że mając tylko około 3 mln na inwestycje w budżecie i nie mając już możliwości wzięcia kolejnego kredytu musi kombinować jakieś środki zewnętrzne. Lekko nie będzie, ale przy racjonalnym gospodarowaniu zapewne mu się uda zrobić więcej. Zrobi też zapewne trochę oszczędności i restrukturyzację i jakieś dodatkowe pieniążki też zostaną w kasie miasta, a nie wpadną do prywatnych kieszeni. Trafiło na niego i musi teraz posprzątać po poprzednikach. Na pewno mu się uda.

195


barani łeb ~barani łeb (Gość)08.01.2015 13:27

"barani-leb" napisał(a):
z okolic podkałka


Faktycznie, kałem zalatuje...
To pisałem ja: barani łeb, nie jakaś farbowana małpka.

33


barani łeb ~barani łeb (Gość)08.01.2015 14:43

sam ze sobą gadam, hmmmmm to te grzybki
To pisałem ja: barani łeb

23


qazwsx ~qazwsx (Gość)08.01.2015 19:16

A ta pani jest już w ciąży, czy dopiero zajdzie? ma dobre doświadczenia z pracy w UM, zwłaszcza wspomnienia z paska płacowego, trzy lata zatrudnienia z czego 2 i pół roku na macierzyńskim za pieniądze, o których większość szaraków może pomarzyć...

144


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat