metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga07.01.2015 16:20

Przyzwoitkę do towarzystwa burmistrzowi dali? A mieszkańcy uwierzyli że ten burmistrz coś zmieni w Sulejowie. No bo taki był sympatyczny i wrażliwy na dobro ogółu. Zajdę sobie pytanie dlaczego go kupili? Mniemam że za Młody Sulejów dla Pokoleń. Zawiodłem się na panu co innego mówił pan przed Starostwem i przy Wapiennikach. Idzie pan śladami Palikota.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

165


ares1 ~ares1 (Gość)07.01.2015 16:22

"sklave" napisał(a):
sklave


No Gwiazdor EP :)))

61


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.01.2015 16:44

Czyżby znowu w ciąży była i szukała posady za więcej niż średnia krajowa, żeby za kilka miesięcy trochę ZUS podoić? A Pobożny się na nią obraził, czy jak?

143


prawy ~prawy (Gość)07.01.2015 17:19

"macki-LSD" napisał(a):
macki LSD (Gość)3 godziny temu, 14:15Macki prezydenta rozciągają się szeroko brak Baryły z SLD,brak v-ce starosty G.Adamczyka i A.Wojtania.Teraz zastąpi posła SLD A.Ostrowskiego swoim człowiekiem-współpraca idzie na całego??????SLD wykończy się samo pod patronatem.......!!!!
40

przecież Adamczyk został Doradcą Chojniaka , więc albo prezydent będzie w SLD , albo Adamczyk w Prawicy Razem .

82


nadia ~nadia (Gość)07.01.2015 17:23

Chojniak dał Ostrowskiemu Jankowską, a Ostrowski Chojniakowi Adamczyka na Doradcę. i karuzela lewicowo- prawicowa się kręci

113


mieszkaniec Sulejowa ~mieszkaniec Sulejowa (Gość)07.01.2015 17:50

Bardzo kompetentna osoba na stanowisku zastępcy. Pani Dorotko pora zacząć zmiany. Przede wszystkim nakłonić panią dyrektor jednej ze szkół do podjęcia decyzji, aby została dyrektorem oświaty, bo coś ta nasza pani dyrektor długo się zastanawia

39


the best ~the best (Gość)07.01.2015 18:05

fachowe wsparcie fachowego burmistrza

85


jw ~jw (Gość)07.01.2015 18:39

Pani Dorota to wspaniały fachowiec.Zna się jak mało kto na pracy w samorządzie ,jest skromną, spokojną osobą i do tego jeśli coś robi to robi to solidnie

99


???? ~???? (Gość)07.01.2015 19:46

Ciekawe czy na stanowiskach dyrektorów szkół będą zmiany ?

74


barani łeb ~barani łeb (Gość)07.01.2015 21:46

"miska" napisał(a):
byłam w Urzędzie i rozmawiałam


Droga misiu, znowu napisałaś gniocik w stylu godnym gierkowskiej propagandy sukcesu: słodki, milutki, cieplutki i podniosły. Uśmiechnąłem się, aż mi się zajady porobiły. Ty masz czas jeszcze pracować?
Nowej władzy chętnie życzyłbym sukcesu, bo sukces władzy powinien być sukcesem mieszkańców, ale widzę, że nowa władza póki co ma inne priorytety.
Przyszłość naszej gminy rysuje się raczej czarno...

88


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat