metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sulejowiak ~Sulejowiak (Gość)07.01.2015 14:10

Jeżeli z-ca , sekretarz i skarbnik - wszyscy spoza naszej Gminy - To Panie Wojciechu z tym mizernym budżetem i zerowym planem inwestycyjnym daleko Pan nie zajedzie.Będziemy się temu przyglądać.

267


MieszkaniecGminy ~MieszkaniecGminy (Gość)07.01.2015 14:11

Przyjdzie czas na rozliczenie Pana Ostrowskiego. Obrzucali błotem Pana Baryłę to zobaczymy co dla Gminy i jej Mieszkańców zrobi Pan Ostrowski. Jego postulaty publikowane w materiałach przedwyborczych były śmieszne! Zobaczymy ile kilometrów tych światłowodów będzie, ile rzek i rowów zostanie poddanych melioracji i jaką miasto Sulejów stanie się atrakcją turystyczną??? Pan Baryła widział całą gminę, łącznie z wsiami. Zarzucanie mu że modernizował zrujnowane drogi to absurd!!! Zobaczymy co Pan Panie Ostrowski zrobi dla okolicznych wsi i ich mieszkańców. Obiecuję, że za 4 lata pojawię się na spotkaniu przedwyborczym - takim jakie organizował Pan w okolicznych OSP przywożąc "swoją ekipę" - wraz z mieszkańcami i rozliczę Pana wraz z mieszkańcami w stylu jakim rozliczaliście Pana Baryłę z Pańskich dokonań. Apropos, gdzie Pan podział Panią Katarzynę Miśkiewicz? W kuluarach mówiło się, że obiecał Pan jej posadkę zastępcy burmistrza w zamian za przedwyborcze poparcie i czyżby strach teraz Pana obleciał czy szykuje Pan może jej jakąś inną ciepłą posadkę w gminie???

2311


macki LSD ~macki LSD (Gość)07.01.2015 14:15

Macki prezydenta rozciągają się szeroko brak Baryły z SLD,brak v-ce starosty G.Adamczyka i A.Wojtania.Teraz zastąpi posła SLD A.Ostrowskiego swoim człowiekiem-współpraca idzie na całego??????SLD wykończy się samo pod patronatem.......!!!!

70


ja_xx ~ja_xx (Gość)07.01.2015 14:19

Coś mało szczegółów odnośnie tej Pani z-cy.
Gdzie obecnie mieszka? Ile ma lat? itp.

112


tosiek ~tosiek (Gość)07.01.2015 14:30

"MieszkaniecGminy" napisał(a):
W kuluarach mówiło się, że obiecał Pan jej posadkę zastępcy burmistrza w zamian za przedwyborcze poparcie

Sami sobie tworzycie bajki, a potem się podniecacie, że się nie spełniają. Nieprawdopodobne jak żal wam d... ściska, oj dużo musieliście stracić. To co jeszcze nie wszyscy z rodziny po szkołach i urzędach pozatrudniani ?

124


emerytka ~emerytka (Gość)07.01.2015 15:06

sympatyczna Pani, ale coś mało podobna do zięcia właścicielki piekarni

121


cxzcz ~cxzcz (Gość)07.01.2015 15:18

Tylko Baryła zostawił gminę zadłużoną na 15mln zł.

61


kolega ~kolega (Gość)07.01.2015 15:19

"ja_xx" napisał(a):
~ja_xx (Gość)58 minut temu, 14:19Coś mało szczegółów odnośnie tej Pani z-cy.
Gdzie obecnie mieszka? Ile ma lat? itp.


Ma 43 lata

50


miśka ~miśka (Gość)07.01.2015 15:56

Szanowny mieszkańcu gminy:[b]Jesteś źle poinformowany,bo ta pani jest z terenu gminy,a właściwie z Przygłowa.Dzisiaj byłam w Urzędzie i rozmawiałam i mam porównanie z poprzednią władzą,która mnie wyśmiała,a ta obecna przynajmniej sporządziła notatkę i ma zająć się moją sprawą.A jeżeli chodzi o samego burmistrza to nie sztuka jest robić inwestycje i zadłużać gminę,czyli nas podatników,sztuką jest pozyskać pieniądze i oddłużyć gminę.Ja jestem zadowolona z dzisiejszej rozmowy,czekam na efekty,pani wiceburmistrz przemiła...a tak na marginesie to podobno panie z urzędu oburzone,że nie mogą robić zakupów w trakcie pracy!!!!

144


barani łeb ~barani łeb (Gość)07.01.2015 16:20

Macie super rzetelne źródło informacji: Facebook i Komitet Wyborczy Wyborców „Czas na Zmiany”. Gratulacje dla redakcji. Taki profesjonalizm, łoj!!!

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat