metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ddd ~ddd (Gość)04.01.2014 19:31

Sprawdzili czy po wizycie w domu nic nie zginęło? Żenująca szopka.

00


POkręt ~POkręt (Gość)04.01.2014 19:32

Pan premier zaproponował, że najpierw przyjedzie do nas, a potem zaprosi nas do Warszawy na wycieczkę.
Jeśli będzie tak słowny jak do tej pory, to nieprędko odwiedzicie Warszawę.

00


Nie brałem w tym udziału ale... ~Nie brałem w tym udziału ale... (Gość)04.01.2014 20:19

Przecież to my, Polacy, wybraliśmy to bydło.

00


luzik ~luzik (Gość)04.01.2014 20:41

"ddd" napisał(a):
Sprawdzili czy po wizycie w domu nic nie zginęło? Żenująca szopka.


Brawo za rozsądek i celny komentarz. Faktycznie, to straszna żenada.
Jednocześnie mamy kolejny dowód na to, że radomszczański konkurent pani Radziszewskiej rośnie w siłę. Czy jej kosztem - zobaczycie.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)04.01.2014 21:59

Cytuję:
Od lat tę rodzinę zastępczą w Strzałkowie prowadzi Wanda Gawron. Dziś mieszka tam czworo dzieci, przez dom pani Wandy przewinęła się jednak przez lata już ponad setka wychowanków.


WTF???? Siakiś kombinat wychowawczy, czy co?

Cytuję:
Donald Tusk rozmawiał też mieszkańcami Strzałkowa


Jaki on rozmowny, no proszę... Ja tam bardzo bym chciał zobaczyć publiczną debatę "Donald Tusk vs. Janusz Korwin-Mikke". Pogawędki Słońca Peru z jakimiś wiejskimi babciami nie wnoszą niczego istotnego.

Cytuję:
- Napisałyśmy, że bardzo chciałybyśmy go poznać, bardzo też chciałybyśmy z całą rodziną zwiedzić Warszawę. Pan premier zaproponował, że najpierw przyjedzie do nas, a potem zaprosi nas do Warszawy na wycieczkę. To jest przemiły, sympatyczny człowiek - opowiada Karolina.


To bardzo wzruszające, Karolinko... Jest takie przysłowie: "Z kim przestajesz, takim się stajesz". Sugerowałbym poszukać sobie innych idoli. Będziesz starsza, to może zrozumiesz.

00


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)04.01.2014 22:13

SZOPKA..

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga04.01.2014 23:00

"Al-Bundy" napisał(a):
WTF???? Siakiś kombinat wychowawczy, czy co?

Różne ludzie mają sposoby zarabiania pieniędzy. ;)

00


gotowy ~gotowy (Gość)05.01.2014 07:26

http://www.fakt.pl/Placzacy-mezczyzna-do-premiera-Tuska-Jak-zyc-,artykuly,111906,1.html
Znów wybory się szykują?

00


sklave sklaveranga05.01.2014 09:13

Tyle listów do premiera Tuska napisałem i nic tak jakby grochem o ścianę.
Cytuję: „To dla kogo zbudowaliście te boiska premierze Tusk?”
„Drogi memu sercu premierze Tusk!”
Widocznie nie mam szczęścia znaczy się jestem taki nieprzystosowany społecznie, ekstrema, wróg narodu....
Mój kolega jak witał się z towarzyszem Gierkiem to przez miesiąc ręki nie mył i nikomu jej nie podawał....a sąsiadce jak były dożynki to z całego województwa inwentarz ściągnęli. Cyrki to dopiero były jak chcieli ten inwentarz zabrać.
Tusk.... Quo vadis...?

00


gościu ~gościu (Gość)05.01.2014 10:17


- jeżeli nie można pomóc to chociaż dobrze kogoś wysłuchać
przewodnia siła narodu

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat