metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nie rozumiem ~nie rozumiem (Gość)15.04.2024 11:47

Oj Panie Krzysztofie, sam Pan sobie strzela w kolano :) Juliusz imponująca postawa

203


? ~? (Gość)15.04.2024 12:00

Przecież on się boi zadawania nieuzgodnionych pytań, staje się wówczas gburowaty i chamski i wychodzi jego brak kompetencji. Pan Juliusz to może świeżak, ale czapką nakrywa Chojniaka jeśli chodzi o kulturę, elekwencję, entuzjazm i chęć współprac ze wszystkimi. Chojniak chce "debaty" w Mediatece, bo wschodnia część miasta to grono jego zagorzałych zwolenników.

222


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)15.04.2024 12:06

Szczególnie jak będzie tą debatę prowadzić jedna pani :)))

42


Olga, 32 lata, panna ~Olga, 32 lata, panna (Gość)15.04.2024 12:07

Ktoś chyba nie rozumie, że ten pan jest dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla pana. Jak młodzi nie uratują tego miasta, to będzie bardzo źle. A Julek może być takim piotrkowskim Markiem Materkiem ze Starachowic - chłopak przejął kierownictwem nad miastem mając 25 lat i ta mieścina, mniejsza niż Piotrków jest dziś o wiele ładniejsza. Piotrkowianie, zainwestuj w młodość 21 kwietnia!!!

193


Pic na wodę ~Pic na wodę (Gość)15.04.2024 11:57

Przecież wiadomo, że nie przyjdzie. Na niektóre pytania poprostu nie znajdzie logicznej odpowiedzi. Np. dot. Heringa czy najwyższych opłat i podatków.

202


Kamil Kamila Kamuś ~Kamil Kamila Kamuś (Gość)15.04.2024 12:10

Przykro mi, że Pan Chojniak nie chce publicznie debatować. Mam nadzieję, że ostatni raz się rozczarowałem tym Panem i nigdy więcej nie będę musiał.

191


gosc27819 ~gosc27819 (Gość)15.04.2024 12:11

brawo strefa!

133


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.04.2024 12:12

Wstyd i hańba dla takiego Prezydenta. Boi się, że polegnie w tym spotkaniu w radio, więc ucieka do Mediateki skąd będzie miał o wiele mniejszy zasięg na określoną, wąską grupę osób. W radio możemy słyszeć prawie wszyscy. I to jest ta prawdziwa twarz P.Prezydenta. Przez ostatnią kadencję ostentacyjnie lekceważył mieszkańców. Czekałam na tę debatę, mamy wybierać i co? Chce zostać Prezydentem tylko swoich znajomych zgromadzonych w Mediatece? Unika spotkań i trudnych pytań jak Prezydent Duda? Po co nam drugi taki prezydent
Prezydent, który boi się polemiki? Co się w naszym kraju dzieje?
Lekceważenie elektoratu. Gdyby
miał odrobinę honoru, to wycofałby się z kandydowania.

282


heheszky ~heheszky (Gość)15.04.2024 12:24

Było do przewidzenia, Chojniak myśli że mieszkańcy są głupi i się nabiorą na jego pseudo debatę w mediatece

243


co to ma być? ~co to ma być? (Gość)15.04.2024 12:27

Panie Chojniak nie można sobie ot tak zorganizować samemu debaty. Na debatę jest się zaproszonym a nie jest się jej organizatorem - to z góry jest stronnicze. Myśli Pan że ludzie się nabierają na takie zagrywki?

263


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat