metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ha ha ~Ha ha (Gość)15.04.2024 13:14

Urzędujący prezydent w demokracji odrzucił zaproszenie na otwartą debatę w radio miejskim. Zaraz naprawdę pęknę ze śmiechu.
A coż to za reguły, które miałyby mieć zastosowanie w mediatece? Że KCH przychodzi na debatę godzinę wcześniej, zapoznaje się z pytaniami i potem KCH ma 2 min na odpowiedź, a JW 20 sekund?

112


Kolec ~Kolec (Gość)15.04.2024 13:15

Pan Prezydent ewidentnie boi się debaty. Podczas pierwszej tury również odmówił udziału w debacie. Stawianie kolejnych warunków to przejaw pychy. A wiadomo pycha....

91


MBA ~MBA (Gość)15.04.2024 13:19

Pan doktor MBA z Collegium Humanum nie chce debaty

12


Choiniak ~Choiniak (Gość)15.04.2024 13:26

Krzysiu się wystraszył debaty i woli iść do mediateki, gdzie jego ludzie będą zadawać wygodne pytania ?

122


AgnieszkaK. ~AgnieszkaK. (Gość)15.04.2024 13:40

Stchórzył co było wiadomo od początku, próbuje zamydlić ludziom oczy proponując debatę na swoim terenie, ale nikt nie pamięta już jak sam olał p. Chojnacką która go zaprosiła? To jest właśnie hipokryzja naszego obecnego prezydenta. Koniec z tym.

142


ciekawy ~ciekawy (Gość)15.04.2024 13:51

no tak czego ja sie spodziewałem panie prezydencie ogromny zal i faux pas...

82


Białoruśpopiotrkowsk ~Białoruśpopiotrkowsk (Gość)15.04.2024 11:58

W myślach, czynach, sercu. Zawsze Piotrkuf

161


:] ~:] (Gość)15.04.2024 12:29

Uważam, że taka debata powinna się odbyć na neutralnym terenie jakim na pewno jest studio radiowe. Dziennikarze nie powinni się zgodzić na wodzenie za nos przez kandydatów.
Mediateka jest sztandarową inwestycją obecnego prezydenta tak więc nie jest to neutralny teren. O neutralności nie można również mówić w stosunku do TV Piotrków.
Tak więc debata powinna się odbyć tylko i wyłącznie w radiu. No chyba, że mielibyśmy w mieście w pełni niezależną TV.
Szkoda bo bardzo chętnie bym posłuchał takowej debaty.

303


Suweren85 ~Suweren85 (Gość)15.04.2024 14:14

No to ja i moja rodzina podjęliśmy decyzje o głosowaniu.W pierwszej turze nie głosowaliśmy bo myśleliśmy ,że i tak wygra pan Chojniak.Ale teraz już wiemy ,że nie.I jeszcze brak udziały w debacie pomoże wielu ludziom w wyborze na kogo głosować.Mobilizacja młodzieży jest bardzo duża.

203


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.04.2024 12:39

Podejście obecnego prezydenta żenujące.... Mam nadzieje, ze wszyscy przejrzą na oczy i 21 kwietnia, pójdą po nowy Piotrków

395


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat