metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
politolog ~politolog (Gość)15.04.2024 21:36

Żadna debata nic już nie ZMIENI. Mieszkańcy są już tak wkurzeni, że już nic nie pomoże obecnemu prezydentowi. To już KONIEC.

237


goœć_janusz ~goœć_janusz (Gość)15.04.2024 20:15

Żenada to jest start w wyborach artysty sztuk pięknych na prezydenta.Stanowisko to powinien piastować absolwent po prawie,ekonomi lub samorządowiec z dużym doświadczeniem.Dlatego też proponuję Panu Wiernickiemu poznanie jak wygląda praca w Radzie Miasta jako radny,a po 5-ciu latach start w wyborach na prezydenta.Powodzenia.

833


cynik ~cynik (Gość)15.04.2024 13:20

Piotrków jest podzielony i tak zostanie. Żadna debata tego nie zmieni. Wiem już co powie Chojniak i domyślam się co powie Wiernicki. Chojnik nie jest dobry w mediach a i sukcesów przez prawie lat dwadzieścia specjalnie nie ma. Wiernicki nic do stracenia nie ma do zyskania wszystko. I może wypada lepiej medialnie. Ale "stary" prezydent ma stałe poparcie a kandydat nowe cokolwiek to znaczy. Pewnie "stałe" poparcie będzie górą. Wniosek. Może i lepiej żeby Chojniak się nie powtarzał....dla swojego dobra.

145


go?ć_lukas ~go?ć_lukas (Gość)15.04.2024 23:06

Czy to prawda że Cezary Grabarczyk ma być prezesem Piotrkowskiej spółki w przypadku wygranej p. Wiernickiego?

66


go?ć_obywatel ~go?ć_obywatel (Gość)16.04.2024 09:53

Jak to mozliwe, ze prezydent ktory zrobil tyle zlego, bylo referendum w sprawie jego odwołania dostal najwiecej glosów w wyborach?
Coś tu się nie zgadza...

40


Cześć ~Cześć (Gość)16.04.2024 06:42

Proszę nie odwracać kota ogonem. Prezydent z wieloletnim doświadczeniem NIE BOI SIĘ DEBATY, za to PAN MŁODY z pewnością tak, bo jest zielony jak trawa na wiosnę.

1124


tom24 ~tom24 (Gość)16.04.2024 09:32

Od lat głosowałem na Chojniaka, ale już czas na zmianę.

73


Oszcze ~Oszcze (Gość)16.04.2024 09:21

Emerytowani prezesi spółek miejskich

50


Ja ~Ja (Gość)16.04.2024 08:31

Czyli jak rozumiem debata w radio Łódź przed pierwszą turą też była stronnicza według Chojniaka? No bo na nią nie przyszedł (jako jedyny kandydat).

102


go?ć_marek ~go?ć_marek (Gość)15.04.2024 18:58

Głosujesz na Chojniaka głosujesz za średniowieczem

3010


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat