metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xx ~xx (Gość)10.07.2014 15:14

"wielu kierowców skraca sobie przejazd i jedzie Sikorskiego do Sulejowskiej" To co, to teraz policja będzie ustalać jaką droga mam przejechać przez ?. Większość kierowców jedzie najkrótsza droga do celu. Czyżby zmienił się kodeks drogowy?

60


OVK ~OVK (Gość)10.07.2014 15:05

Po tym mieście nie da się normalnie jeździć,Sikorskiego-masakra,tam gdzie jest jeszcze w miare studzienki pozapadane,trzeba jeździć slalomem,Kopernika-to już się nie mieści w skali ,Sulejowska,wiecznie zakorkowana,7 sygnalizatorów,4 ronda a oni chcą zakładać OPP,panie generale Szczegielniak,stawiaj se pan to za swoje,z pensji.

41


OVK ~OVK (Gość)10.07.2014 14:34

Pan generał Szczegielniak niech idzie do doktora,najlepiej Batorowskiego albo Stefanka.
Kto w mieście przy sygnalizatorach,drogach dziurawych jak w Afganistanie instaluje odcinkowy pomiar prędkości?

33


jaja ~jaja (Gość)10.07.2014 13:44

niech ta biała czapeczka zacznie zapinać pasy w samochodzie służbowym bo sie zrobi fotke i będzie wstyd

60


kierowca ~kierowca (Gość)10.07.2014 13:28

Drogi ,drogi i jeszcze raz drogi - bo to jest tragedia Piotrkowa, w deszcz można wjechać w dziurę bo jej nie widać.
Czy znów pieniądze pójdą na marne? Przekonamy się.

50


xxxx ~xxxx (Gość)10.07.2014 12:43

"jjj" napisał(a):

wiesz w ogóle co to średnia prędkość??

30


Lesina23 Lesina23ranga10.07.2014 12:34

Wg mnie to by miało sens jakby PT był małą wioską i jest jedna max 3 ulice. Na Kopernika przed każdym skrzyżowaniem by musieli to ustawić żeby miało to sens i tg mnie jest to jedyne miejsce gdzie można to zainstalować. Wg mnie to jest bezsensowna inwestycja na terenie miasta. To rozwiązanie jest skuteczne tylko na wsiach które przecinane są przez drogi krajowe (np 12). PZDR

12


Jolka ~Jolka (Gość)10.07.2014 12:29

Zamiast wydawać pieniądze na zbędne urządzenia -drogi by wyremontowali. Od razu wzrosłoby bezpieczeństwo jazdy :)

50


maks ~maks (Gość)10.07.2014 12:25

Dlaczego w Piotrkowie nie ma synchronizacji swiateł?Czy słuzby drogowe,panowie z drogówki nie wiedzą,że to usprawnia przejazd.Jadąc trasą w-z ,co kilkaset metrów trzeba się zatrzymywać.Może niech ktoś pojedzie np. do Trójmiasta i zobaczy ,jak wygląda płynność ruchu.

31


jjj ~jjj (Gość)10.07.2014 12:29

poroniony pomysł... ja bym takiego mandatu nie przyjęła - na jakiej podstawie? bo sobie średnią policzyli??? Jak nikt nie zmierzy mi prędkości i nie udowodni, że ją przekroczyłam to z jakiej paki ja mam mandat płacić???

16


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat