metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)17.07.2016 11:15

Redakcja niech sie tak nie martwi oni i tak nie wrócą do kraju bo niby po co za to minimum pracować które na nic nie wystarcza?.Jeszcze w 93 roku pracując sam dojeżdżałem autem do pracy 10km i było mnie stać na utrzymanie żony i dwójki dzieci i jeszcze z wypłaty coś zostawało a dzis z jednej minimalnej nie ma szans to tylko rachunki zapłacić a na życie już nie ma więc jakie są perspektywy w tym kraju ano zadne i nikt tu nie wróci .To wszystko celowa robota naszych rządów trzeba to wprost powiedzieć a jak narazie polityka się nie zmienia by poprawić życie społeczeństwa i tylko nakłada sie kolejne podatki zasłaniając przy tym prawem unijnym.Dokąd będziemy mieli wrogie rzady dla naszego społeczeństwa a przyjazne dla obcych to w tym kraju się nic nie zmieni.Tylko jednomandatowe okręgi jak Kukiz proponuje ale pod jednym warunkiem ,że zostanie wprowadzone takie prawo ,że w przypadki gdy poseł będzie innaczej głosował niż wyborcy chcą to wyborcy moga go odwołać natychmiast .To pozwpoliło by zaprowadzic dyscypline nie tak jak dziś mamu obiecują dużo a jak do koryta sie dostana robią swoje mając w d...... wyborców

160


lopes ~lopes (Gość)17.07.2016 11:43

ja wracam trzeba tam je***ac jeszcze gorzej niz w Polsze

110


wiking ~wiking (Gość)17.07.2016 12:40

Po raz pierwszy wyjechałem w 2004 roku i wróciłem po 5 latach - choć mój powrót był uwarunkowany wtedy aktualną moją sytuacją rodzinną. Było dla mnie szokiem pracować za niecałe 2000 zł netto - jednak musiałem wytrzymać 2 lata. Pod koniec 2011 roku zacząłem znowu jeździć - najpierw 2 lata w systemie 5 miesięcy tam - reszta w domu, ale nie zdawało to specjalnie egzaminu i całkowicie przeniosłem się aktualnie do Norwegii. Tęsknie bardzo - ale nie wrócę już nigdy - raz wróciłem i bardzo tego żałowałem - tak na prawdę to Piotrkowa jaki pamiętam już nie ma, na mojej "rodzinnej" ulicy, gdzie się urodziłem i spędziłem dzieciństwo - w każdym domu, ktoś kogoś gdzieś tam w Europie ma, praktycznie wszyscy moi znajomi wyjechali, szkoda - ale takie mamy realia...

101


sklave sklaveranga17.07.2016 13:04

No a po kiego mają wracać żeby to nadopiekuńcze państwo zagłaskało ich na śmierć. Wrócisz to ,to państwo wyrwie Tobie ostatni kęs z gardła. Tam na zasiłku …. Dlaczego tak mało w Polsce zarabiamy? Pracujemy coraz wydajniej, Polska jest w światowej czołówce wzrostu wydajności pracy a ciągle zarabiamy... tak samo. Czyli mało. Dlaczego? Bo prezydent Piotrkowa, burmistrz Sulejowa ... wójt Moszczenicy tyle samo zarabiają Warszawy.
Maksymalnie nas wyzyskują, okradają a my udajemy że tego nie widzimy.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

122


Były kursant ~Były kursant (Gość)17.07.2016 13:48

Do tego miasta emerytów nikt nie wrócił. Chojniak i jego przy***sy zniszczyli Piotrków: nikt tutaj nie inwestuje, bo za drogo, a z mieszkańców doi, ile tylko wlezie. Zaraz po Rżanku to najgorszy prezydent od 89.

151


G..B.. ~G..B.. (Gość)17.07.2016 13:56

Na pewno wrócą po resztę rzeczy.

61


Assad ~Assad (Gość)17.07.2016 13:35

lepiej nie, 80% to patologia ..

101


pancerny ~pancerny (Gość)17.07.2016 14:04

A niech Se tam siedzą.Drogi powrotnej nie ma•Gdzie my tam granice

41


Były kursant ~Były kursant (Gość)17.07.2016 14:05

Piotrek: mój kolega tam pracował. Trzy dni i uciekł. Ponoć najgorsza ta właścicielka, Tyranka i tyle. Ponoć kombinują tak, że jak ktoś natrzepie godzin to i tak mu nie wypłacają. Koniec świata

60


mol molranga17.07.2016 14:51

Też tak słyszałem, a pałace budują jeden po drugim.

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat