metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jan z milejowa ~Jan z milejowa (Gość)02.08.2023 10:55

Akurat Bugaj mnie mało interesuje

05


bn ~bn (Gość)02.08.2023 11:00

No to ładnie. Woda opadowa z pól z nawozami , a Chojniak na to postawił i zachęca do kąpieli poprzez rozbudowę [ droga dla bobrów] tego szamba.

41


wierzeje12 ~wierzeje12 (Gość)02.08.2023 11:34

powinno ze BASEN wierzeje !!!!!!!!! nudy slonczeko

11


Hmmm ~Hmmm (Gość)02.08.2023 12:18

Rewelacyjny artykuł. Dzięki za przybliżenie historii. Winowajcą jest kopalnia Bełchatów, która obniżyła poziom wód gruntowych w regionie.
Bugaj będzie istniał jeszcze przez wiele lat, z tym ze wymaga rewitalizacji, nakładów finansowych i pomysłu na zagospodarowanie. Niestety, ani obecna, ani poprzednie władze nie są zbytnio zainteresowane, żeby to miejsce stało się konkurencja dla zalewu Sulejowskiego, Cieszanowic, Wawrzkowizny czy Sielpi. Mądre zagospodarowanie = przychody w budżecie miasta. No ale po co... łatwiej podnieść podatki, opłaty za śmieci, ceny biletów autobusowych i wziąć kredyt na drogi na potrzeby deweloperki.

50


wiceprezes ~wiceprezes (Gość)02.08.2023 13:23

Bardzo porządny, merytoryczny artykuł. Wniosek płynie z niego oczywisty - zaorać.

40


;) ~;) (Gość)01.08.2023 23:31

Polecam porównanie:jezioro Sielpia 57 ha, jezioro Bugaj 52 ha.
Sielpia w pełnym rozkwicie
Bugaj w pełnym upadku.
Tak trzymać nasz DROGI prezydencie

282


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)02.08.2023 18:20

Powiedzmy sobie szczerze bez ogródek: kto w Piotrkowie rządził od dziesięcioleci nikt nie był zainteresowany Bugajem. Nie tylko, bo ile zakładów i hut pozwolono sprzedać za grosze, pozbawiając tym samym pracy dziesiątek tysięcy ludzi, pozwolono zniszczyć piękny stadion zbudowany za Gierka, zlikwidowano kolejkę wąskotorową do Sulejowa. Obraz nędzy i rozpaczy. Piotrków nie miał i nie ma gospodarzy z prawdziwego zdarzenia, którzy nie zgodziliby się na takie niścierstwo. A Bugaj,piękne onegdaj jezioro, które piotrkowskie niedbaluchy będące przy korycie pozostawiły samemu sobie jest naturalnym pomnikiem przyrody wołającym o pomstę na nich do nieba. Za siebie i za tą znistę wymienionych powyżej inwestycji.

72


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)02.08.2023 11:10

Na zielonej aleji mam wykupione na własność prywatna mieszkanie i jestem dumna i szczęśliwa i mam męża

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.08.2023 02:06

Brak dobrego gospodarza

01


Alimenciaz ~Alimenciaz (Gość)02.08.2023 13:04

Moja konkubina mieszka na Bugaju

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat