metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
.... ~.... (Gość)01.08.2023 20:42

W świetle powyższego Chojniak wydał kilkanaście milionów w błoto, skoro Bugaj zarośnie to po co droga na słoneczko z parkingiem na 100 aut, po co zjeżdżalnia, po co plastikowe coś... zz te pieniądze można byłoby wybudować odkryty basen, który można było z każdym rokiem rozbudowywać...

391


Realia ~Realia (Gość)05.08.2023 07:36

Zarastanie zbiorników wodnych jest procesem naturalnym. Nic niezwykłego się nie dzieje.

50


Bywalec25 ~Bywalec25 (Gość)04.08.2023 13:28

Jestem nad Bugajem bardzo często i nie zauważyłem żeby stan wody się obniżał więcej niż 10 cm przez cały rok. W związku z powyższym uważam, że Bugaj ma niewykorzystany potencjał. Zapewne jest zasilany źródłami. Zarasta bo wszystko o co się nie dba zarasta nawet krawężniki przy drogach.

50


Mieszkaniec PT ~Mieszkaniec PT (Gość)04.08.2023 15:06

Puk, puk, puk.. Jest tam ktoś? Panie Prezydencie...? Pukam w Pańskie czoło. Droga na kredyt do szamba? Komuna nie dała rady, a mieszkańcy Piotrkowa Tryb. mają uwierzyć, że Pan radę da?
Proponuję budowę tamy na Strawie w okolicach ul. Świerczowskiej. Powstanie piękny Piotrkowski Zalew. Istna Wenecja w sercu naszego państwa. Perełka turystyczna.

41


Szukającprawdy ~Szukającprawdy (Gość)04.08.2023 08:36

Dla pamięci i dla wiedzy historycznej. Był tam basen z pawilonem gastronomicznym i szatniami. Po zachodniej stronie tamy/zapory. Utopił się tam (może został utopiony, UB=SB do wszystkiego była zdolna, tego się już nie dowiemy nigdy) około +/- 10-letni syn mjr Trybusa "Gaja". Takich tragedii było tam kilka, gdyż przy tamie było bardzo głęboko i była zimną woda. Może dlatego ten basen został zaniedbany i zamknięty? Zalew jest zaniedbany i nie wykorzystany sportowo i rekreacyjnie. Pamiętam w latach 60, zimą był tam sprawdzany bojer. Ale nic z tego nie wyszło, bo wiatru nie było, ale lód był. Taki przyczynek do historii zalewu bugajskiego.

30


Ja123 ~Ja123 (Gość)04.08.2023 08:15

Piotrków - miasto straconych szans

40


aqqq ~aqqq (Gość)04.08.2023 03:16

Czy miasto oddało pieniądze za prywatne działki zalane wodą Bugaju?

40


Eduardo ~Eduardo (Gość)03.08.2023 16:44

Super fajna ta rzeka Wierzejka, skoro nawet na zdjęciu trzeba pokazywać strzałką gdzie się ona znajduje :) To już sporo strumyków jest większych niż ta RZEKA.

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.08.2023 20:17

Poczekajcie jeszcze trochę to jak kopalnia Bełchatów przestanie pompowć i wody gruntowe się podniosą to z osiedla Broniewskiego do Obi będzie kursował tramwaj wodny. A wszystko inne co było wybudowane na bagnach spowrotem w nich utonie. Kurtyna!

275


Mi ~Mi (Gość)03.08.2023 06:57

600000 tys wędkarzy w RP płaci składki na prezesów którzy nic nie robią poza przejadaniem skladek

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat