metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
timig ~timig (Gość)01.01.2014 10:21

i koło 18:00 na skrzyżowaniu Sikorskiego z 3 Maja (tam gdzie niedawno i w podobny sposób) ale nie wiem czy były ofiary

00


Do poprawki ~Do poprawki (Gość)01.01.2014 10:42

W Piotrkowie Trybunalskim Panie Kolego "timig" nie ma takiego skrzyżowania: ul.Sikorskiego z Al.3-go Maja. Więc, gdzie był ten wypadek? Chyba chodzi o skrzyżowanie Al.Kopernika z Al.3-go Maja? Proszę zrobić poprawkę i nauczyć się nazw, chociaż podstawowych ulic Piotrkowa.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.01.2014 11:54

Cytuję:
21-letni kierowca opla corsa na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w pień ściętego drzewa.

Brawa dla drogowców, którzy powycinali drzewa i nie wiedzieć w jakim celu zostawili te pniaki.

00


maxi_kaz ~maxi_kaz (Gość)01.01.2014 12:26

opel vectra, opel zafira i opel corsa.

00


x-ray ~x-ray (Gość)01.01.2014 12:33

4 wypadki czy tam kolizje, z tego 3 z udziałem kierowców w wieku do 21 lat... myślę że trzeba sie naprawde zastanowić czy aby nie podnieść wieku wymaganego do zdobycia prawa jazdy

00


jethro ~jethro (Gość)01.01.2014 13:01

"timig" napisał(a):
i koło 18:00 na skrzyżowaniu Sikorskiego z 3 Maja


nie ma takiego skrzyżowania

"timig" napisał(a):
nie wiem czy były ofiary


nie było.

00


timig ~timig (Gość)01.01.2014 13:04

ok, przyznaje się - mam problemy z zapamiętywaniem nazw ulic, naprostowaliście mnie ale za 2 dni znowu o tym zapomnę :)

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.01.2014 13:09

"timig" napisał(a):
ok, przyznaje się - mam problemy z zapamiętywaniem nazw ulic, naprostowaliście mnie ale za 2 dni znowu o tym zapomnę :)

A co za problem sprawdzić na mapie przed napisaniem? Chyba nie jesteś "dziennikarką" z "Dziennika Łódzkiego"? ;)

00


. ~. (Gość)01.01.2014 13:29

"Piotrkowianin" napisał(a):
A co za problem sprawdzić na mapie przed napisaniem? Chyba nie jesteś "dziennikarką" z "Dziennika Łódzkiego"? ;)


dobrze, że Ty czuwasz -szczęśliwego

00


gość 21 ~gość 21 (Gość)01.01.2014 15:00

Z jaka prędkościa jechał skoro zabił?.Droga na tym odcinku jest w fatalnym stanie same dziury w jezdni .Na tym odcinku nie da sie jechać więcej jak 30 na godz..Młody kierowca po otrzymaniu plakietki nie powinien kierowac nocą przez jakis czas a w dzień jazda tylko ze starszym pasażerem by wybic glupoty z głowy takiemu .Wydaje sie plakietki młodym zabojcom nie myśląc o bezpieczeństwie na drodze ,ale lekką reką wprowadza sie wymiane praw co 15 lat po to tylko by zarobic na kierowcach bo to są latwe pieniadze i my wszyscy zapłacimy.Nic się nie robi by zapobiegać takim tragediom

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat