metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ekologia ~Ekologia (Gość)01.11.2023 11:04

Osobny kosz na knoty i osobny na znicz biały i kolorowy pusty oraz nie dokonca pusty

52


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.11.2023 11:23

W sklepie już pracujemy za kasjerkę teraz czas na pracę na składzie wysypiska

52


EkoKasia ~EkoKasia (Gość)01.11.2023 12:08

Osobne kosze na: gałęzie liściaste, gałęzie iglaste, druty metalowe, druty metalowe z osłonką plastikową, szkło kolorowe i białe, szkło tłuczone i nie tłuczone, plastikowe kwiaty, białe i kolorowe, najlepiej każdy kolorowe osobno, bo inne odczynniki chemiczne barwią, resztki knota, stearyna, metal spod knota... a i jeszcze kolejną kategoria śmieci są okopcone znicze, szkło i plastykowe kwiaty, czyli z zawartością węgla. A gdzie doniczki i życzę części kwiatów.. To obłęd. Cała główna alejka e koszach na śmieci i jeszcze kilku zandarow żeby dobrze wrzucali, a jak nie to mandat.

61


w sumie to ~w sumie to (Gość)01.11.2023 12:46

ja juz od kilku ładnych lat praktykuje taki resajkling, wybieram z pojemników znicze nowobogackich niejednokrotnie z wkladami led w srodku, w garazu lekki tjuning, czyszczenie mycie malowanie i ..mam cały rok nowy dizajn, w sumie 1listopada to mnie kosztuje 5pln(blister baterii)

91


Samantha ~Samantha (Gość)01.11.2023 12:56

Ja kupiłam znicz z diamentami i kosztował sporo dolasrów

13


gian ~gian (Gość)01.11.2023 14:09

Tony śmieci już widać na cm. Każda segregacja będzie dobra, nawet drobna i mało znacząca.

60


go?ć_ewa ~go?ć_ewa (Gość)01.11.2023 17:16

Cha cha smieszne

12


termit ~termit (Gość)01.11.2023 11:23

Tylko spalarnia śmieci rozwiąże ten problem, no ale wszyscy boją się jej jak ognia!? Nie rozumiem dlaczego, przecież to nic nie groźnego w porównaniu z tym co wąchamy, i wdychamy na osiedlach!?

73


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.11.2023 10:11

Ot, znajomość dziennikarska tematu. Na piotrkowskim cmentarzu, tym największym /nie najnowszym/ jest regał na zużyte znicze, ludzie faktycznie odkładają je. Regał znajduje się przy samym murze cmentarza, nieopodal bramy wejściowej, po jej lewej stronie /wchodząc na cmentarz/, tuż za pojemnikiem na śmieci. Znajduje się tam bez mała od roku czasu.

72


Geniuszy ~Geniuszy (Gość)01.11.2023 17:57

A ja wywalm za płot bo jestem eko

15


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat