metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Romek ~Romek (Gość)17.04.2024 13:15

Jak mówiłem że znowu przegra ta kobitka to nikt nie wierzył. Pora może kończyć ten cyrk z kandydowaniem ?

332


? ~? (Gość)17.04.2024 13:19

To Chojniak obiecał Przewodniczącą RM? wszak po Maryjanie wakat jest. Nie uwierzę, że żadnego układu z Chojniakiem nie ma, nie byłoby takiego hejtu z jej środowiska.

181


Obywatelkaaa ~Obywatelkaaa (Gość)17.04.2024 13:22

Powiedziała wszystko - nie mówiąc niby nic...

120


Tylko Wiernicki ~Tylko Wiernicki (Gość)17.04.2024 13:30

Juliusz Wiernicki wygra te wybory!

171


Meme ~Meme (Gość)17.04.2024 13:31

Uffffffffff... to dobrze, że nie będziesz wiceprezydentką. Odetchnąłem z ulgą.

231


no cóż ~no cóż (Gość)17.04.2024 13:32

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przed 1 turą obecny prezydent zły i trzeba go zmienić, przed 2 turą już jednak nie przeszkadza. Między wierszami oświadczenia można doszukać się wsparcia obecnego prezydenta, skoro: "Zastanawiałam się, jakimi cechami powinien wyróżniać się dobry prezydent Piotrkowa. Na pierwszym miejscu stawiam szeroko pojętą wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie. Wskazując na doświadczenie, mam na myśli to życiowe, jak i doświadczenie w pełnieniu funkcji publicznych i pracy samorządowej. To przekłada się na doskonałą znajomość spraw miasta".

142


his. ~his. (Gość)17.04.2024 13:32

cyt." Na pierwszym miejscu stawiam szeroko pojętą wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie. Wskazując na doświadczenie, mam na myśli to życiowe, jak i doświadczenie w pełnieniu funkcji publicznych i pracy samorządowej". No cóż. Nie trudno jednak rozszyfrować kogo pani radna... poprze za pomocą karty do głosowania. Duma i upokorzenie robi swoje. Lepiej jednak przegrać z przeciwnikiem ,którego się zna od lat a nie z tym ,który zniszczył "niechcący" sen o "królowaniu"...

151


Piotrkowianinzwyboru ~Piotrkowianinzwyboru (Gość)17.04.2024 13:32

Pani Marlena nie chce się wypowiedzieć, ciekawe czemu? Chciałby zrobić Wiernickiemu po złości ale nie chce na stołku obecnego prezydenta? Cóż za dylemat....

71


Kierownik ~Kierownik (Gość)17.04.2024 13:38

Marlena tylko potwierdza, że obecne struktury KO w Piotrkowie są do likwidacji.

141


wot ~wot (Gość)17.04.2024 13:39

Normalnie jak pies ogrodnika. Cały czas walki z urzedującym prezydentem a teraz podaje Pani mu rękę? Myślę ze ludzie tego Pani nie zapomną. Masakra jacy ludzie mają krótką pamięć.

222


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat