metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pytaniuńko ~pytaniuńko (Gość)16.10.2015 15:09

Halo. Puk puk puk kto zdjął komentarz "ducha żyjątka"

Moderator: chyba ja :)

12


gość ~gość (Gość)16.10.2015 16:38

Precz z Pedofiliom ! !! Precz !!

20


oo Ela Ela ;-) ~oo Ela Ela ;-) (Gość)16.10.2015 16:40

Jeszcze parę dni i masz Sprawę w sadzie za obrażanie urzędnika na służbie.
W taki sposób dałeś sobie sprzał w kolano na własne życzenie.

04


sklave sklaveranga16.10.2015 06:36

Ale ten balon przycisnął dyr. OSiRu. Jak to się dzieje że Pro Prawo do Życia twarzą swojej kampanii robi osobę skompromitowaną w Piotrkowie? Przecież to przynosi odwrotny efekt.
Nawet gdyby dyr. OSiRu zbójnickiego z ciupażką na rynku odtańczył to nie przybyło by przeciwników aborcji. Foto Janosika na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

131


jjj ~jjj (Gość)16.10.2015 15:01

nie można zmuszać ofiar gwałtu do rodzenia dzieci z tego procederu, nie wolno zmuszać matek, aby 9 miesięcy nosiły w brzuchu niedorozwinięty płód bez szans na przeżycie i zmuszać ich do porodu i oglądania zdeformowanego martwego dziecka. Czy ci ludzie zastanowili się co czują takie kobiety? Nikt nie powinien zabraniać robic mi z moim ciałem tego czego chcę. Aborcja powinna być całkowicie dozwolona.

82


-ja- ~-ja- (Gość)15.10.2015 19:26

jest mega żenujące, że politycy chcą decydować za kobiety. Mało tego, sa to głównie mężczyźni. Przecież aborcja w Polsce jako taka jest niedozwolona, tylko w tych trzech określonych przypadkach jest taka ewentualność. jeszcze raz podkreślam, ewentualność. nikt nikogo do niczego nie zmusza, dlatego naprawdę nigdy nie zrozumiem dlaczego w przypadku gwałtu albo zagrożenia życia nie będzie można z tego skorzystać. Nie wyobrażam sobie żyć w kraju w którym nie będę mogą decydować o tym czy ryzykuję własnym życiem utrzymując taka ciąże niż myśleć o tym że np. mam już dzieci i jak umrę to nie będzie miał się kto nimi zająć jak mnie zabraknie tylko dlatego że musiałam utrzymywać przy życiu ciąże która zabiła nas oboje. Jakież to obłudne i krzywdzące myślenie

182


Piotrkow moje miasto ~Piotrkow moje miasto (Gość)15.10.2015 15:47

Jakim prawem mężczyźni mają prawo wypowiadać się o aborcji. Ich ten temat nie dotyczy. Chodzi o to by kobieta miała prawo zadecydować czy ma siłę i warunki do tego by zaopiekować się chorym dzieckiem. Jeżeli dziecko miałoby poważne wady genetyczne to kobiety powinny móc zadecydować czy zostawić czy usunąć ciążę.

113


gostek ~gostek (Gość)15.10.2015 13:01

panie Dyrektorze ! wyleją tu na pana rzekę pomyj, ale żaden z tych pseudo-komentatorów nie powtórzy swoich słów patrząc panu w oczy Proponuję zatem robić swoje.

823


tomasz389 tomasz389ranga17.10.2015 19:15

kobieta powinna mieć prawo wyboru czy chce urodzić dziecko czy nie bo to jest jej ciało i nikt nie powinnien nim rządzić tylko ona sama
a jak zdecyduje się usunąć ciąże to ona bierze to na swoje sumienie a nie ksiądz czy jakiś inny "Obrońca Zycia".

41


tolo ~tolo (Gość)15.10.2015 22:42

co robią ci islamiści w szlachetnym PIOTRKOWIE?

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat