metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
no nie wiem ~no nie wiem (Gość)15.10.2015 15:03

no nie wiem czy tak wygląda płód do 3 miesiąca ciąży !!! poza tym zapomnieli o kilku sprawach a mianowicie co z kobietami które mogą nie przeżyć ciąży ??? słyszałem o kilku przypadkach skutków zakazu aborcji tj. Irlandia - kobieta skarżąca się na bóle poszła do ginekologa prowadzącego, tamten odmówił przeprowadzenia kilku badań które mogły być pretekstem do aborcji ( bo Irlandia to kraj katolicki ), nastąpiło poronienie o czym kobieta nie wiedziała po kilku dniach karetka przywiozła ciężarną do szpitala okazało się że poroniony płód zaczął się rozkładać w ciele matki co wywołało sepsę - kobieta zmarła. Dominikana, 16 - letnia dziewczyna dowiaduje się że ma raka będąc w ciąży, lekarze odmawiają leczenia nowotworu jednocześnie informując pacjentkę że najprawdopodobniej bez leczenia nie dożyje do porodu tłumaczą się klauzulą sumienia. Dziewczyna poroniła a następnie zmarła ( bo jej nie leczyli na raka ). ciekawi mnie czy pan Heinzel nakłaniałby swoja kobietę do kontynuowania ciąży w takich sytuacjach ? OK stało się zakazują aborcji w Polsce i co dalej ? co z mafią aborcyjną która powstanie ? obawiam się że po zakazie o aborcję będzie o wiele łatwiej niż obecnie tylko że wtedy zabieg przeprowadzany będzie w brudnej starej szopie w lesie lub dziewczyny będą zażywały tabletki niewiadomego pochodzenia co poskutkuję częstymi przypadkami śmierci !!!!! czy kobieta ma mniejsze prawo do życia ?

134


mm ~mm (Gość)15.10.2015 14:48

Szkoda, że zapomniał napisać pod tym plakatem, że to zdjęcie dziecka usuniętego co najmniej w 30 tygodniu ciąży.
Prawo pozwala na usunięcie zarodka do 12 tygodnia.
Więc chyba niepoprawnym jest naginanie prawdy w swoja stronę?
Zajmijcie się swoimi sprawami i dajcie każdemu żyć po swojemu.
Ponadto jako 23 letnia dorosła osoba uważam, że gdyby moja mama została zgwałcona to wolałabym się nie urodzić niż żyć na tym świecie jako córka gwałciciela i jako PIĘTNO najgorszego dnia w życiu mojej matki.
Tyle w tym temacie.

184


Łodziak ~Łodziak (Gość)15.10.2015 16:57

Bardzo dobra akcja! Dzieci się nie zabija.

314


Mis ~Mis (Gość)15.10.2015 17:05

Kobieta ma prawo wyboru aborcji w przypadku gwałtu, zagrożenia własnego życia, a takze jesli dziecko ma sie urodzić chore. W sprawy światopoglądowe nie będzie ingerować kościół, politycy.

160


XXX4 ~XXX4 (Gość)15.10.2015 17:30

Może i Piotrkowskie szpitale nie mają nic wspólnego z aborcją, ale jednocześnie nie mają również nic wspólnego z pomocą innym tylko wręcz przeciwnie .

112


Ryba ~Ryba (Gość)15.10.2015 17:31

Panie Heinzel, nie znam pana osobiście, jedynie z widzenia. Kiedyś byłem świadkiem jak w pewnym wielkopowierzchniowym sklepie naśmiewał się pan do swojej towarzyszki zakupów z ludzi kupujących tam ubrania,że niby biedni a teraz do tych samych ludzi występuję pan z manifestacją nakłaniającą ich do głosowania na Ewę Kopacz, bo ta akcja nie ma nic wspólnego z aborcją, gdyż jeżeli by miała i chodziło by tylko o aborcję nie byłoby zdjęcia Ewki obok płodu. Czyli sam pan ma ochotę wpie....ć ośmiorniczki z Ewką na koszt tych właśnie biednych obywateli. Wstyd i żenada!!!

171


kid30 ~kid30 (Gość)15.10.2015 13:15

Proszę mi powiedzieć co mam odpowiedzieć na pytanie mojego 5 letniego dziecka na widok tak drastycznych obrazów?
Powinniście się leczyć.
Dajcie ludzią pracę i godne wynagrodzenie, zaostrzcie kary dla gwałcicieli, udostępnijcie pomoc medyczną do specjalistów ( bez limitów NFZ ) i na koniec dajcie Policji większą władzę w używaniu broni.
Wtedy aborcja sama ograniczy się do minimum. A nie szopki urządzacie...

452


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)15.10.2015 18:48

Polityczne zamówienie, kto tego nie widzi jest ślepy i głupi. Ohydne jest epatowanie takimi widoczkami płodu i pewnie mógłbym uwierzyć w dobre intencje osób z fundacji ale coś co funkcjonuje od prawie 20 lat nagle jest zestawiane z tworzą Kopaczowej to dowód na to, że mają płody w czterech literach, a na plan pierwszy wyłazi polityka i śmierdzące zamówienie polityczne.

160


gość ~gość (Gość)15.10.2015 15:50

Czy w tym Urzędzie Miasta OSiR to ktoś pracuje, czy zajmuje się wielką polityką? Przydałaby się jakaś kontrola. Dla mieszkańców tego miasta nie mają nic do zaproponowania!!!!!! k o m p r o m i t a c j a !!!!!!!

231


jak mnie wiatr zawieje ~jak mnie wiatr zawieje (Gość)15.10.2015 19:30

Panie Heizel, to proszę powiedzieć jak pan pomoże matce z dzieckiem bardzo chorym od urodzenia?
pójdzie pan dwa razy w tygodniu zająć się dzieckiem żeby odpoczęła? a może da jej pan pieniądze na rehabilitację albo nianię? mam też sąsiadkę z piątką dzieci, która mimo namowy znajomych i rodziny urodziła i mężem alkoholikiem. bieda aż piszczy. Może ma pan pomysł jak pomóc a nie tylko gadać, klepać i pieprzyć bzdury żeby siebie wybielić?

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat