metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.01.2023 14:29

Nie ma takiej wielkiej sali żeby się wszyscy chętni pomieścili. A jak miały być otwarte obrady rady miejskiej to żeście je zamykali pod byle pozorem a pan Chojniak do senatu no no no z taką laurką za zarządzanie tym miastem to na pewno. Radni co nie mieli wiedzy że ta kotłownia powstanie i teraz się będą mądrować lepiej niech się z dala trzymają od tej sprawy

111


arek ~arek (Gość)17.01.2023 16:40

Poprę każdego byle ten nieudacznik odszedł w niepamięć piotrkowian.

101


go?ć_adam ~go?ć_adam (Gość)17.01.2023 17:05

Radni PiS kłamią jak z nut... Ci ludzie nie powinni otwierać ust w temacie drożyzny. Wstyd.

145


Ja2 ~Ja2 (Gość)17.01.2023 17:34

Radni pis zwoluja konferencje i chca zwolania rady.Bezczelnosc tych gosci nie zna granic.Chojniak to nie moja bajka ale to nie on ustala stawki za gaz i paliwa.Jedzcie na Nowogrodzka i tam halasujcie o ile wam Jarus pozwoli

127


Justyneczka ~Justyneczka (Gość)17.01.2023 17:37

Mój tata jest radnym i kupił mi BMW.

74


Gosc 2 ~Gosc 2 (Gość)17.01.2023 17:47

A gdzie oprócz Piotrkowa są takie podwyżki za ogrzewanie że mówicie o winie PiSu. Tu akurat odpowiada Prezydent a nie partia rządząca. W obecnej sytuacji gminy , w których faktycznie rządzi PiS maja dużo kasy. Bo jest dużo kasy, tylko nasz Chojniak pp nią nie idzie. I tu jest problem

1110


Nie ~Nie (Gość)17.01.2023 18:55

Okłamują wszystkich bo ceny gazu na rynku światowym to teraz mniej niż 4dolary za milion jednostek BTu (36m3) natomiast we wrześniu oscylowały w granicach 8 dolarów. Czyli ceny paliwa dla ciepłowni miejskich SPADŁY o połowę a nam fundują podwyżki, które wcześniej zatwierdził Urząd Regulacji Energetyki podlegający premierowi. Cena ciepła powinna spaść a nie rosnąć!!! Rząd celowo spowodował problem a teraz się na tym lansuje pokazując jacy są dobrzy dla ludzi bo bronią ich przed chciwcami. Co za HIPOKRYZJA.

75


goœć_jan ~goœć_jan (Gość)17.01.2023 20:02

Gdzie byli jak należalo podjąć mądrą, odpowiedzialną dla Piotrkowian decyzję? Ilu radnych, tyle taczek podstawić!

61


Sagata ~Sagata (Gość)17.01.2023 20:34

Pisinflacja doprowadza do ruiny Polaków

85


Czesiek Hydraulik ~Czesiek Hydraulik (Gość)17.01.2023 19:14

Janik to ile ty tam zarabiasz w tym Bełchatowie???Przypomnij nam mistrzu!!!

223


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat