metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
P51 ~P51 (Gość)19.07.2013 09:58

No to jest powód do dumy!
Brawo!

00


Super ~Super (Gość)19.07.2013 10:05

Znaczy, że samolot tu ląduje - i to nazywamy ścisłą współpracą?

00


CoolMen ~CoolMen (Gość)19.07.2013 10:32

"Super" napisał(a):
Znaczy, że samolot tu ląduje - i to nazywamy ścisłą współpracą?


Znowu źle!!! Na co by tu jeszcze ponarzekać.

00


JA ~JA (Gość)19.07.2013 11:38

Świetnie ! Aeroklub Piotrkowski działa coraz prężniej !!
Samolot doświadczalny warto zobaczyć który stacjonuję tu na co dzień. A Pan Super nie umie czytać ze zrozumieniem :) Ściśle bo hangarują samolot doświadczalny, bo przylatują bo tankują i nawet tu jedzą lądują startują korzystają z infrastruktury lotniska- co więcej - laboratorium mają wybudować?
Eh wszytko źle byle by komuś dokuczyć...

01


latacz ~latacz (Gość)19.07.2013 12:35

Z pracami nad tym systemem wiąże się pewna część infrastruktury naziemnej (wymalowane znaki na lotnisku, miejsce w hangarze, obsluga, tankowanie itp.) To wszystko generuje pewien ruch w zatrudnieniu i przepływie środków. Do tego dochodzi promocja ośrodka i wzmocnienie prestiżu.Ostatnio mało w naszym mieście nawet drobnych elementów, które stymulują jego rozwój. Mimo plusów związanych z realizacją tzw. Traktu Wielu Kultur miasto na jego trasie się wyludnia.Widać , że farba, gips i szpachla to za mało. Dlatego cieszmy się nawet z małych sukcesów, bo innych nie mamy.

00


sklave sklaveranga19.07.2013 13:53

Technologia kosmiczna zawitała do Grodu nad Strawę.
Fiu, fiu wróbelku, widziała pani jaki mój mąż.
Wziął dziesięć złotych i poszedł na dziewczynki.
Wrócił po trzech dniach i jeszcze pięć złotych reszty przyniósł.
No a wystrzelą w kosmos.........
chociaż taką malusieńką rakietę????
Z okazji wieczerzy na zamku w Tomicach.
Foto:
Ostatnia Wieczerza na zamku w Tomicach.
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


F2q F2qranga19.07.2013 14:07

A na ul.Przemysłowej odrazu mogą testować łaziki księżycowe. Powierzchnia podobna.

00


obserwator miasta ~obserwator miasta (Gość)19.07.2013 14:20

Czytam komentarze jedne są śmieszne, drugie mniej ale komentarze jednego pana, który niby pisze wierszem i to po kilka wersów pod każdym artykułem reklamując tym samym swoją stronę to naprawdę ciężka sprawa. Trzeba mieć zdrowie żeby cały czas wypisywać jakieś dyrdymały myśląc że ktoś to przeczyta.

00


JA ~JA (Gość)19.07.2013 15:54

Fakt na Przemysłowej może NASA testować łaziki hehehehe !! to dobre i prawdziwe :)

00


Widzę ~Widzę (Gość)19.07.2013 19:10

Ogłaszam, że dziś od godzina 8 rano "uroczyście" rozpoczął się remont ul.Przemysłowej, widziałam to na własne oczy, praca trwała do 15.30. Jest szansa że do 31.08.13 na uroczystości 100 rocznicy Areoklubu remont zostanie ukończony :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat