metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
emeryt ~emeryt (Gość)27.03.2024 14:23

Idę święta czy ktoś się zajmie sprzątanie u nas w bloku

60


Zed ~Zed (Gość)27.03.2024 10:58

Gdyby nie to,ze ta akcja dzieje sie przed wyborami to moze i uwierzylbym panu bylemu prezesowi.Ale za stary juz jestem zeby wierzyc w przypadki.

45


miszkanic ~miszkanic (Gość)28.03.2024 02:57

Spółdzielnia całymi siłami atakuje Sokalskiego. Administratorki kleją kartki na klatkach oczerniające Sokalskiego vice prezes z Prezydium Rady płaci z naszych czynszów za płatne paszkwile w Radio i epiotrkow. Musimy coś z tym zrobić
Radio jest drogie

41


Beton ~Beton (Gość)28.03.2024 03:03

Czy Sokalski swoim działaniem zaczął kruszyć beton tej Spółdzielni? Reszta należy do nas musimy iść na Walne...i dokończyć

50


no dobrze ~no dobrze (Gość)27.03.2024 21:19

A jak prokuratura postanowi, że były nieprawidłowości w PSM - które zgłosił były prezes PSM. Jeśli tak będzie to posypiecie głowy popiołem, i przeprosicie?

60


Czesia ~Czesia (Gość)27.03.2024 18:02

Lekko żenujące że po 8 miesiącach bycia prezesem nie zorientował się że to on jest od rozwiązywania problemów a nie Rada Nadzorcza. Funkcja prezesa polega na rozwiązywaniu właśnie takich problemów bo za to brał niemały hajs, a nie za to żeby istotne sprawy wrzucać RN która jest organem nadzorczym a samemu biegać po ludziach i pytać które drzewko przyciąć i która ławke pomalować. Od tego jest administracja i tak świetny menadżer powinien o tym wiedzieć. Ale przecież łatwiej biegać między blokami niż zajmować się rozwiązywaniem poważnych problemow (to nie jest już takie medialne).

27


go?ć_lokator ~go?ć_lokator (Gość)27.03.2024 16:47

Ja tak śledzę to wszystko od momentu odwołania p.Sokalskiego czytam komentarze i chodz ba pana nie głosowałem aby Pan wszedl do rady, ale byłem badzozle nastawiony na Pana osobę co powiem przekonywano mnie na kogo głosować konkretnie miałeś p.Jacku nie wejść. Po dwóch spotkaniach osiedlowych zmieniłem zdanie właściwy człowiek ba właściwym miejscu życzę powodzenia napewno się przyda?? proszę robić swoje nie czytać tych komentarzy pierwszy mój i ostatni komentarz da Pan radę

71


oo ~oo (Gość)27.03.2024 11:28

Znowu brudno na klatkach i tuż przed świętami. dzwoniłam do spółdzielni nikt nie odbiera. Do wice prezesa nie ma go w pracy. Administratorka też nie odbiera

41


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)28.03.2024 05:06

Mam pytanie w innym temacie. Co państwo sądzą o różnicach w wysokości czynszów w PSM a w Spółdzielni Słowackiego? Czyż nie jest prawdą , że za mieszkanie o takim samym metrażu płaci się różne składki w tych spółdzielniach?

30


X-50 ~X-50 (Gość)28.03.2024 07:28

Spółdzielnie mieszkaniowe molochy powinny iść do likwidacji. Jeśli już ma być taka spółdzielnia to niech trzy czy cztery bloki, a nie tak jak jest dotychczas. W takim molochu łatwo ukryć różne machlojki.
Niech wam wszystkim za przykład posłuży jedyny w Polsce samowystarczalny energetycznie blok mieszkalny mieszczący się w Szczytnie. Mała wspólnota mieszkaniowa może dużo więcej zrobić dla swoich mieszkańców. Zastanówcie się nad tym. Dodatkowo nie trzeba utrzymywać rad nadzorczych, zarządów, prezesów.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat