metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zarzadcananuchomor ~zarzadcananuchomor (Gość)27.03.2024 12:19

Po wyborach na kuriera - busem dosyć umiejętnie jeździ po mieście . To nie wiedział że spółdzielnie to stajnia Augiasza . Umowy podpisane i pewnie zgodne z cennikiem i zapotrzebowaniem , z dodatkową prowizją dla zleceniodawcy . Te stołki ktoś musi trzymać by na klej starczało.

22


ddasdsd ~ddasdsd (Gość)27.03.2024 08:08

Ha ha ha.
A kto podpisywał te "niekorzystne" umowy? Przychodzi mi do głowy jedna możliwość - prezes. A teraz są niedobre? Niegospodarne?

35


nieciemnylud ~nieciemnylud (Gość)27.03.2024 09:22

Łyso to jest teraz byłemu prezesowi że jego gra wyborcza została zdemaskowana . Nie wszyscy to ciemny lud .

412


ee ~ee (Gość)27.03.2024 13:42

U mnie ciągle syf na klatce i nikt od tygodnia nie reaguje. Już mi się nie chce dzwonić

41


mm ~mm (Gość)27.03.2024 13:47

Mam takie pytanie z jakich pieniędzy Spółdzielnia zapłaciła za ten bełkot w Radio i epiotrkow? Bo jezeli z naszych czynszy to ja protestuje

91


wyborca ~wyborca (Gość)27.03.2024 14:36

Z tego co mi wiadomo rada nadzorcza w każdej spółdzielni jest od kontrolowania pracy zarządu a nie od wyręczania prezesa w jego pracy i obowiązkach . Pan były prezes myślał że rada zrobi za niego robotę ?

28


Lokatorka ul Rooseve ~Lokatorka ul Rooseve (Gość)27.03.2024 10:16

Jestem miesxkanka ulicy Roosevelta, od 45 minut próbuje dodzwonic się doadministacji. Pani administrator nid nie odbiera telefonu, naztepny moj ruch to telefon do sekretariatu brak prezesa brak zastępcy brakkierownija administracji, czy tam w ogóle kros pracuje. Brud za chwilę nas tam zje, a Pani sprzataczka zamiast sorzatac bloki, sprzata przy Krzyżu. Domofony nie dzialaja, klatki schodowe nie malowane od ponad 20 lat, na co my placimy fundusz remontowy?

121


pg ~pg (Gość)27.03.2024 12:38

Chciałbym zaznaczyć że to część rady nadzorczej odwołała prezesa Sokalskiego.
Niestety ta część miała większość w głosowaniu. Są radni w radzie nadzorczej którzy głosowali przeciw odwołaniu i za zmianami w spółdzielni.

82


oooo ~oooo (Gość)27.03.2024 13:57

Nie dzwońcie do administracji one są na osiedlach i ciągle doklejają na klatkach oswiadczenia szkalujące Sokalskiego bo to przecież jest Wielki Tydzień

81


goœć_ola ~goœć_ola (Gość)27.03.2024 14:00

A na mojej klatce nie posprzątane już drugi miesiąc

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat