metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
97-??? ~97-??? (Gość)31.01.2016 08:27

Lewacka Europa ginie pod jarzmem islamu ! Brońmy rodziny ! Brońmy normalności w zalewie hedonizmu, konsumpcji, upadku wartości chrześcijańskich, wynarodowienia i totalnego panoszenia się poprawności . Setki tysięcy ludzi demonstrowało wczoraj w stolicy Włoch Rzymie , przeciwko legalizacji związków homoseksualnych Powiedzmy wreszcie STOP homoseksualnemu terrorowi !.

108


Imiola ~Imiola (Gość)27.02.2016 21:26

Biologicznym ojcem nie będziesz, bo nie wyprodukujesz nasienia. Slubu kościelnego nie weźmiesz, bo pewnie byles u I Komunii i byles bierzmowany jako dziewczynka, a sakramentow nie cofniesz. Nie wiem jak z slubem cywilnym- chyba tak jak w urzędzie już figurujesz jako mezczyzna.

21


polakMały ~polakMały (Gość)31.01.2016 00:12

'Dwudziestolatka z Norwegii twierdzi, że tak naprawdę jest kotem. Zdała sobie z tego sprawę gdy miała 16 lat. Po badaniach lekarze doszli do wniosku, że dziewczyna rzeczywiście w to wierzy, nie jest to jedynie zabawa. Chociaż z czasem powinna z tego wyrosnąć. Ona twierdzi, że tak nie będzie. Nano zachowuje się jak kot, syczy na psy, boi się wody i twierdzi, że lepiej widzi w ciemności. Zapytana przez dziennikarkę czy poluje na myszy odpowiedziała, że próbuje. Nigdy jej się to jednak nie udało. Nano ma przyjaciela Sveina, który ma kilka osobowości. Jedną z nich jest kot, czasem rozmawiają oni ze sobą w kocim języku.'

95


Olga ~Olga (Gość)29.01.2016 21:08

Brawo za odważną decyzje! Lepiej być szczęśliwym we własnej skórze niż nieszczęśliwym w cudzej.
Czytając komentarze postarajcie się być tolerancyjni dla nietolerancyjnych. Oni też mają prawo do własnych uczuć i opinii. Tak było zawsze: wiara, polityka, tożsamość, orientacja to niekończące się powody sporów. Pamiętajcie, że szkoda czasu i sił na walkę z wiatrakami. Taką mamy świadomość społeczną.
Miejmy nadzieje, ze ten artykuł na który się odważyłeś pomoże innym w twojej sytuacji!

71


mariusz45 ~mariusz45 (Gość)27.01.2016 22:21

Gratulacje Krzysztof za opowiedzenie swojej historii jeżeli nie będziemy o tym mówić a uciekać od sprawy inni będą traktować jak dziwaków. Ja 20 lat temu miałem koleżankę która czuła i zachowywała się jak chłopak cudowna dziewczyna mimo że pochodziliśmy z małej miejscowości. Ludzie powinni łączyć się w pary kochać i być kochanym bez względu czy są trans, gey, bi. bo przecież wszyscy jesteśmy ludźmi i należy nam się godne życie.
Jeszcze raz gratulacje tobie oraz podziękowanie dziennikarzom za opisanie całej historii jakich tysiące jest w karju a jakich nie znamy.

72


lgbT ~lgbT (Gość)27.01.2016 14:30

"Krzysztof to prawdopodobnie jedyny transseksualny mieszkaniec naszego miasta."
To nieprawda. Są też inni, ale czasem wolą się do tego nie przyznawać ze względu na to, że to jednak jest zaścianek. Ludzie wytykają palcami, gadają, opluwają. Lepiej się wyprowadzić.

41


ola ~ola (Gość)24.01.2016 21:56

Mam tylko jedną wątpliwość. Żeby "wbudować" penisa trzeba go najpierw "zdobyć". Ale od kogo? Skąd? :)

94


Be ~Be (Gość)24.01.2016 19:53

Zastanawiam się ile osób z was będących na "nie" obnosi się ze swoją tolerancyjnością wsród znajomych ilu z was uważa się za nowoczesne osoby , a ile z Was robi gorsze rzeczy których inni nie popierają ?

31


k ~k (Gość)25.01.2016 04:11

Takie czasy nienormalne staje sie normalne a normalne jest pokazywane jako nienormalne... Moim zdaniem to zaburzenie ktore nalezy leczyc. Ogolnie jestem tolerancyjny dopoki ktos na sile nie probuje na mnie wymusic zmiany postrzegania swiata. Do homo tez nic nie mam dopoki nikogo nie krzywdza, nie narzucaja sie nie paraduja po ulicach i nie twierdza ze moga adoptowac dzieci...

92


na poprawę ~ ~na poprawę ~ (Gość)26.01.2016 20:31

i tyle :)

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat