metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
cynik ~cynik (Gość)21.05.2015 08:03

Czy w ramach interakcji "artyści" nie mogli by posprzątać trochę miasta. Na poboczach ulic szczególnie tych mniejszych leżą "fajne" rzeczy np. wybebeszone tapczany i fotele. Jakby popryskać trochę sprayem może być uznać to za sztukę a poźniej do Juko lub Haka.

160


ares1 ~ares1 (Gość)21.05.2015 06:48

Bączka tego śmierduszka ??? :)))

50


jaki ~jaki (Gość)21.05.2015 05:56

skoro brylski puszczał to znaczy że jest przyzwolenie UM na te głupoty i nasze podatki zostaną "spermorfensowane" przez dziwaków w obecności 20 troche mniejszych dziwaków udających że rozumieja tych wcześniejszych

121


tutaj tutajranga21.05.2015 02:08

Bardzo proszę młodego człowieka, który oswoił kota przed wejściem do ODA, o nieopuszczanie kota. "Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś". Młody człowiek ma długie włosy blond, brodę i przyjaciół. Łagodny głos. Kot czekał jeszcze, kiedy interakcje trwały.
Ja nie mogę adoptować kolejnego kota.

41


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)20.05.2015 22:54

Pan Gajda wolał się zaprezentować na schodach zamiast na Piecu...
http://www.epiotrkow.pl/news/Dzis-rozpoczynaja-sie-Interakcje,22126
Teraz wiem, że moje pomysły są za słabe na performance... Czuję się przygnębiony... :(

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat