metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sulejek ~Sulejek (Gość)18.11.2014 13:32


Po pierwsze Pani Katarzyna nie jest mieszkanką Sulejowa a po drugie wybór Baryły nie gwarantuje spokoju tylko marazm.

44


Sulejowianka... ~Sulejowianka... (Gość)18.11.2014 13:55

Ja głosowałam na Panią Miśkiewicz, niestety, nie wyszło. Nie zagłosuję w 2giej turze bo bede miec wyrzuty sumienia że przez moj glos przejdzie ktoś kogo nie popieram. Pan B, owszem działa ale tylko w okolicach wsi, Pan O, rozsmieszyl mnie plakatem z basenami :) poza tym, ja chce obwodnice Sulejowa...

122


stasiek ~stasiek (Gość)18.11.2014 14:18

nawet zła decyzja jest lepsza od żadnej. stagnacja powoduje zgniliznę. 12 lat stagnacji i ciągłego zadłużania gminy już wystarczy. NOWA MIOTŁA LEPIEJ ZMIATA.
Ile tych unijnych środków pozyskano przez 12lat na jednego mieszkańca? będzie ze 1,5zł?

84


strażak sam ~strażak sam (Gość)18.11.2014 14:31

to bardzo smutne co mówisz, idź i głosuj niezależnie od tego na kogo głos oddajesz, nie idziesz na wybory=nie odzywaj się później, że coś ci nie pasuje, głosowanie to nie tylko nasz przywilej, to obowiązek

"Sulejowianka..." napisał(a):
~Sulejowianka... (Gość)16 minut temu, 13:55Ja głosowałam na Panią Miśkiewicz, niestety, nie wyszło. Nie zagłosuję w 2giej turze bo bede miec wyrzuty sumienia że przez moj glos przejdzie ktoś kogo nie popieram. Pan B, owszem działa ale tylko w okolicach wsi, Pan O, rozsmieszyl mnie plakatem z basenami :) poza tym, ja chce obwodnice Sulejowa...

82


mieszkaniec Sulejowa ~mieszkaniec Sulejowa (Gość)18.11.2014 14:37

Oj biedny ten Baryła-niektóre z waszych komentarzy są wręcz okrutne. Nie był on taki zły człowiek miał tylko złych doradców.
Również na niego nie głosowałem - bo zależy mi na likwidacji tej sitwy jaka powstała.
Mam nadzieję, że wygra Ostrowski i będzie dobrym burmistrzem (zadba w końcu o nasze miasto i drogi. Tak swoją drogą mógłby wziąć panią Kasię za swojego zastępcę - co myślicie?

144


On24 ~On24 (Gość)18.11.2014 15:20

oj naiwni ludzie, naiwni,... trochę "Pejsbuka" zamieszania z Wapiennikami i marna gazetka wystarczy by zostać burmistrzem,. Gratulacje!

98


zainteresowany ~zainteresowany (Gość)18.11.2014 15:23

Jak mają wyglądać rządy WO, tak jak jego rozsypujące się pomniki to wszystkim popierającym go współczuję. Jak ma rządzić gminą tak jak swoją działalnością to niech młodzi mają się zastanowią?

410


shahjohar ~shahjohar (Gość)18.11.2014 15:41

Ostrowski niech łączy siły z Pania Kasią fakt jej głosy są decydujace i ona jako zastępca dała by radę bardzo ok kobitka,mądra wykształcona i nie związana z żadną sitwą Ostrowski-Miśkiewicz tak powinny wygladać dwie osoby u władzy Sulejowa

94


alaaa ~alaaa (Gość)18.11.2014 15:45

panie wojtku bez obrazy...ale pan na sołtysa sie nie nadaje....a co mówiić na burmistrza!!!!!chyba że będzie jak do tejpory....pan będzie krzyczał.....żona pisemka pisała.....a pan tylko podpisywał.....i tak będzie wyglądac pana polityka!!!!!!!!!żeby być dobrym gospodarzem....to trzeba mieć u siebie porządek.....

611


sulejowiankaaa ~sulejowiankaaa (Gość)18.11.2014 16:26

do nie~sulejowianka: ja po prostu zwróciłam uwagę na to że nasz były burmistrz "opiekował" się tylko wsiami a nie miastem. Użyłam w poprzednim komentarzu żartobliwej przenośni. A to, że ktoś nie umie tutaj tego zrozumieć to już inna sprawa :) Wątek dotyczy tego, żeby po raz drugi iść na wybory i oddać głos, na WŁAŚCIWEGO kandydata :)

93


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat