metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pańskie oko ~Pańskie oko (Gość)18.11.2014 11:33

"kolton" napisał(a):
urzędasom pali się teraz grunt pod nogami

Oby tylko nie doszło do palenia dokumentacji.

115


.... ~.... (Gość)18.11.2014 11:44

"xx" napisał(a):
powstały obiekty sportowy i kulturalne a u nas tylko powiększył się w tym czasie nepotyzm i rozrosła się klika klika.


Świetlice w Kole i Białej- obiekty kulturalne, sale gimnastyczne we Włodzimierzowie, Łęcznie, Orlik w Sulejowie, boisko w Uszczynie - to obiekty sportowe ale może ich nie zauważyłeś.... zawsze łatwiej napisać, że w innej gminie zostało zrobione a w naszej nie. Wszystkie te obiekty były współfinansowane ze środków zewnętrznych, ale i tak wszyscy napiszą, że nasza gmina nic nie pozyskała z zewnątrz....

67


MO ~MO (Gość)18.11.2014 11:55

"...." napisał(a):
ale i tak wszyscy napiszą, że nasza gmina nic nie pozyskała z zewnątrz....

Ja napiszę inaczej. Za mało pozyskała w stosunku do innych. W pierwszej kadencji 2002-2006 nic nie pozyskała podobno jak pisali w podsumowaniu , z powodów politycznych. Kto ich prześladował ? Pozyskano na oczyszczalnię tylko to bada prokuratura. Szkoda, że na kibel za prawie 200 000zł nie pozyskali środków zewnętrznych to może kosztowałby wtedy 400 000zł, a projekt na ten kibel mógłby też być jeszcze droższy.

82


strażak sam ~strażak sam (Gość)18.11.2014 12:00

"...." napisał(a):
~.... (Gość)13 minut temu, 11:44"xx" napisał(a):
powstały obiekty sportowy i kulturalne a u nas tylko powiększył się w tym czasie nepotyzm i rozrosła się klika klika.
pieniądze na Orlik w Sulejowie nie były z gminy
Świetlice w Kole i Białej- obiekty kulturalne, sale gimnastyczne we Włodzimierzowie, Łęcznie, Orlik w Sulejowie, boisko w Uszczynie - to obiekty sportowe ale może ich nie zauważyłeś.... zawsze łatwiej napisać, że w innej gminie zostało zrobione a w naszej nie. Wszystkie te obiekty były współfinansowane ze środków zewnętrznych, ale i tak wszyscy napiszą, że nasza gmina nic nie pozyskała z zewnątrz....

33


xx ~xx (Gość)18.11.2014 12:15

Do strażak sam - zapomniałeś jeszcze wymienić 2 WC - ty które powstały nie wiadomo po co ale wiadomo za jaką kasę!
Wybacz orliki i świetlice powstają wszędzie w małych wioskach a Sulejów ze swym położeniem oraz wielkością powinien mieć bardziej ambitniejsze cele.

33


strażak sam ~strażak sam (Gość)18.11.2014 12:31

tak, faktycznie zapomniałem o najważniejszych budowlach w mieście...

"xx" napisał(a):
~xx (Gość)15 minut temu, 12:15Do strażak sam - zapomniałeś jeszcze wymienić 2 WC - ty które powstały nie wiadomo po co ale wiadomo za jaką kasę!
Wybacz orliki i świetlice powstają wszędzie w małych wioskach a Sulejów ze swym położeniem oraz wielkością powinien mieć bardziej ambitniejsze cele.

52


gość123 ~gość123 (Gość)18.11.2014 12:34

"sulejowiak" napisał(a):


WO wyślemy do fryzjera, ubierzemy w dobry garnitur i będzie burmistrz jak ta lala
Bynajmniej potrafi się lepiej wypowiadać, niż obecny burmistrz

114


sulejowiak ~sulejowiak (Gość)18.11.2014 12:49

"gosc123" napisał(a):


"wyślemy do fryzjera, ubierzemy w dobry garnitur",za pieniądze podatników...no ja nie mam zamiaru GO ubierać...

46


gostek ~gostek (Gość)18.11.2014 12:50

"karakan" napisał(a):


sobie i swojej rodzinie

21


Ja też ~Ja też (Gość)18.11.2014 13:20

Ja również tak zagłosuję.

"sulejowianin" napisał(a):
głosowałem na Panią Katarzynę, mieszkankę Sulejowa z PIS ale teraz zagłosuje na Pana Baryłę, wolę spokój prezentowany przez Burmistrza.

66


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat