metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mietek spod sklepu ~mietek spod sklepu (Gość)26.11.2014 19:09

ludzie i jak już będziemy mieli lotnisko se do nas przylecą biznesmeni, bo oni latają samolotami, no i rozruszam ekonomicznie Sulejów bo wiadomo każdy biznesmen to ekonomista, jestem genialny głosujcie na mnie, a myślałem jeszcze przeprawę promowa otworzyć na Pilicy ale to już chyba w następnych wyborach, no naobiecywałem to głosujcie na mnie, znacie mnie stoję pod sklepem

72


kwiatek ~kwiatek (Gość)26.11.2014 19:22

Niebawem wszystko się wyjaśni. Będziemy cieszyć się ze stanowiska dyrektorskie i urzędowe są obsadzane właściwymi ludźmi. Bo przecież i tam nadszedł czas na zmiany

125


hajer ~hajer (Gość)26.11.2014 19:24

pełne poparcie Sb ze strony ulicy kwiatowej jestesmy z panem i pokażemy to przy urnach 30.11

1012


dragon ~dragon (Gość)26.11.2014 19:29

Uwaga!, tandeta w natarciu, merytoryczne zero, niech kolesiostwo SB się wygada, forum w Sulejowie im zamknął, muszą śmiecić w Piotrkowie, widać że "bydle krwawi", jeszcze dwa dni i układ się zakończy...

107


popieram ~popieram (Gość)26.11.2014 19:57

[cytat="mietek-sod-sklepu"][/cytai hhe fajne

43


kazik ~kazik (Gość)26.11.2014 20:10

będą zmiany bardzo duże jak wejdzie W.O ale nie stety na gorsze i to duże

99


luzik luzikranga26.11.2014 20:12

"Jacek" napisał(a):
Kopuły ??? Przecież o ile pamiętam to tam psy d... szczekają, a WOJTEK OSTROWSKI chce wam waszą dolę zmienić. Naprawdę nie chcecie cywilizacji, postępu i nowoczesności ? No chyba, że chcecie być skansenem Gminy Sulejów


Pogarda i plucie na zwykłych ludzi to też specjalność harcerzyków Pana Wojtka?
Kiedy ostatni raz byłeś w Kopułach? Nie boisz się, że ludzie z Kopuł obiją ci twarz za to, że ich obrażasz?

79


gawel ~gawel (Gość)26.11.2014 20:15

"dragon" napisał(a):


za 2 dni skonczy sie wasze szczekanie zgrajo WO

76


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat