metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga24.11.2014 22:16

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
przez myśl mi nie przeszłoby


Zostawiłeś powiedzonka: świat nie jest czarno-biały, a nie wszystko, co się świeci jest złotem. Czyżbyś podświadomie zaczął analizować ich sens? To już byłoby coś!

07


kasiam ~kasiam (Gość)24.11.2014 22:17

debata niedzielna p.B bardzo mi sie podobała,jednym słowem dobrze sie wybronił po tym jeszcze bardziej głosujemy na niego dzięki panie S.B

1013


łęczniok ~łęczniok (Gość)24.11.2014 22:18

"luzik" napisał(a):

Sporo wiesz na ten temat. Wniosek z twojej wypowiedzi wysnuć można taki, albo jesteś właścicielem tej kopalni, albo urzędnikiem. Hm, tylko pomyślmy co to za urząd...

73


real ~real (Gość)24.11.2014 22:21

"MO" napisał(a):
Gdyby był człowiekiem honoru to sam by zrezygnował.


Gdyby WO miał odrobinę honoru to by nie startował na takie stanowisko, z jego reputacją jako nauczyciela i przedsiębiorcy. Każdy kto go poznał bliżej wie o czym mówię.

1019


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.11.2014 22:34

"luzik" napisał(a):
Zostawiłeś powiedzonka: świat nie jest czarno-biały, a nie wszystko, co się świeci jest złotem. Czyżbyś podświadomie zaczął analizować ich sens? To już byłoby coś!


A skąd niby Pan wie, czy pod/świadomie i czy w ogóle cokolwiek zacząłem czy zakonczyłem?
Specjalista od psychoanalizy? Zawód, hobby? Minął się Pan z powołaniem?
Dyskusja z Panem jakkolwiek staje się czcza i przede wszystkim nie na temat.
Ale to tak z Panem dyskutować, Panie Luzik. Rzucasz Pan insynuację, a potem w odpowiedzi na prośbę o doprecyzowanie, że tak to określę ...bardzo "uprzejmie" odpowiadasz Pan "rusz głową" albo "domyśl się" itd.
Chce Pan coś powiedzieć, czy robić propagandę i zadymę (bez "?").

50


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.11.2014 22:45

"luzik" napisał(a):
Zostawiłeś powiedzonka: świat nie jest czarno-biały, a nie wszystko, co się świeci jest złotem. Czyżbyś podświadomie zaczął analizować ich sens? To już byłoby coś!


Wydawało mi się, że w swojej poprzedniej wypowiedzi z godz.21.12 chyba jednak coś innego miałem na myśli i to raczej nie było takie pokrętne, jak Pan to odczytał, no ale jeżeli natknąłem się na takiego recenzenta i mam swoje 5 minut... to pewnie powinienem przyznać Mu rację.

30


   -_- ~ -_- (Gość)25.11.2014 00:28

Do ~wdzięczna młodzież: Dzięki za link.
Ten przypadek z Trzebiesławic dotyczy nawet owej firmy p.Pacha - DEX-TRANS i znów pojawia się ,,kobieta widmo" - Sylwia Sokołowska vel Magdalena Duda (też zwróciłam uwagę na ,,podwójną osobowość" tej pani).
Nigdzie nie chcą firmy DEX-TRANS!!! Wszędzie gdzie działają postępują ,,zgodnie z prawem", ale wszyscy dobrze wiedzą, że nasze prawo można obejść. Nie wiem jak Wy, ale ja nie chcę być jak ludzie z tego artykułu - protestować jak już będzie za późno.
Obawiam się, że jeśli SB znów zostanie burmistrzem to wysypisko powstanie czemu dał wyraz na niedzielnym spotkaniu. ,,Coś" za ,,Coś".

174


tosiek ~tosiek (Gość)25.11.2014 06:45

"kasiam" napisał(a):
debata niedzielna p.B bardzo mi sie podobała,jednym słowem dobrze sie wybronił

To nie była debata. Mieszkańcy przyszli podziękować mu za jego 12 letnie stękanie. 4521 głosów oddanych w pierwszej turze na kontrkandydatów, a na Baryłę 2423 dobitnie pokazuje, że ludzie go nie chcą, a tym bardziej teraz po podłym świństwie zrobionym Ostrowskiemu. To upadek i koniec SB a każdy kto jeszcze na niego głosuje jest w MNIEJSZOŚCI i powinien się wstydzić bo popiera tym samym paszkwile i brudną grę. Teraz należy iść z postępem i dokonać zmian !!!! Dość nepotyzmu, dość spraw w prokuraturach chcemy gminy uczciwej i po gospodarsku zarządzanej.Jak jest w tej gminie to ślepy już widzi.

178


od urodzenia sulejowianin ~od urodzenia sulejowianin (Gość)25.11.2014 07:12

Drogie koleżanki i koledzy na forum, dlaczego dyskutujemy O SPRAWACH SULEJOWA I GMINY NA FORUM PIOTRKOWA?!!!- odpowiedź jest prosta: forum Sulejowa parę lat temu zamknął S.Baryła, przecież władzy nie można pytać-można tylko słuchać!!!...smutna rzeczywistość

227


fanka ~fanka (Gość)25.11.2014 08:29

Wiecie czemu w Gminie Sulejów nie ma do tej pory darmowego internetu dla wszystkich ? Dlatego, że wszyscy mieliby dostęp do niewygodnych informacji. Lepiej lud trzymać w ciemnocie.

185


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat