metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dziadek komisarz ~dziadek komisarz (Gość)24.11.2014 15:50

"kazel" napisał(a):
jestescie bardzo pewni siebie zobaczymy przy urnach ok ibędzie zdziwienie:)


planujecie jakiś wałek z liczeniem? :)

82


Klemens ~Klemens (Gość)24.11.2014 15:51

Burmistrz na spotkaniu w OSP ,,strzelił sobie w kolano". Poparł p.Pacha i jego planowane składowisko w Sulejowie, z którym podejrzewam wszyscy mieszkańcy (nie tylko miasta, ale i gminy) walczyli.
Co do p. Miśkiewicz myślę, że jest ona konkretną i mądrą kobietą, więc niech sobie nawet rezygnuje ze stanowiska w powiecie na rzecz Wiceburmistrza. Szczerze jej i nam tego życzę. Potzreba nam takich ludzi, zwłaszcza do ogarnięcia tego syfu w gminie.
Mam nadzieję, że wybory wygra p.Ostrowski, ponieważ to ZDECYDOWANIE ,,Czas na zmiany"!
Cały Urząd Gminny składa się z niekompetentnych osób, które objęły stanowiska po znajomości a nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu. Niech nowy Burmistrz to zmieni! Myślę, że większość z nas, którzy kiedykolwiek musiało się tam udać z jakąś sprawą zostało potraktowanych z góry, jako natrętny petent. Zero chęci pomocy. Coś trzeba wytłumaczyć? - No, ale jeśli ktoś się na tym sam nie zna to jak może nam cokolwiek wytłumaczyć...?
Wszystkie większe inwestycje w gminie (np.oczyszczalnia, składowisko) to wynik machlojek obecnej władzy. Zwykły człowiek nic od nich nie dostał - nie oszukujmy się! Dostali Ci, którzy mieli coś do zaoferowania.
Nowa władza będzie miała pełne ręce roboty już od początku, żeby ogarnąć cały ten BURDEL w urzędzie.
I jeszcze pozdrowienia dla pań/panów z Urzędu Gminy w Sulejowie, którzy właśnie siedzą i wypisują na forach głupie komentarze, pod dyktando (byłego) Burmistrza. Nie dziwi mnie poziom Waszych wypowiedzi, biorąc pod uwagę Wasze wykształcenie i inteligencję.
Nie każdy musi być wykształcony, ale warto, żeby miał ,,łeb na karku".
PROSZĘ Was wszystkich pójdźmy na wybory i zagłosujmy!
Bo ja tak już nie mogę, że inne miasta się rozwijają, a my tylko miesiąc przed wyborami... :/
Środki z UE będą tylko do 2020r., więc jeśli p.Baryła dalej będzie naszym gospodarzem to mamy pozamiatane - 12 lat to dla niego za mało...

209


MO ~MO (Gość)24.11.2014 16:03

"Baran" napisał(a):
Dziwicie się ,że nie poszli.Nie wszyscy lubią ujadanie szakali.Z tego co piszecie ,to brak kultury u zwolenników tych zmian

"Baran" napisał(a):
to ja głosuję na pana B

Głosowałeś i będziesz głosowała na niego. A to co się stało wczoraj to skutek rządów obecnego i jego ekipy. Arogancja pycha, lekceważenie ludzi już wielu doprowadziła do upadku. Wczoraj mieszkańcy podawali przykłady jak są załatwiani, Ja też mam bogate doświadczenie w tym zakresie z SB. Gdyby był człowiekiem honoru to sam by zrezygnował. Właściciel z Wapienników chciał ratować tonącego podając mu rękę, ale raczej wyszło odwrotnie. Społeczeństwo nie chce, aby obcy przestawiał im meble w ich domu. Niech sobie mebluje u siebie i może sobie zabrać SB.

155


freg ~freg (Gość)24.11.2014 16:18

30 listopada pełna mobilizacja

170


Mietek ~Mietek (Gość)24.11.2014 16:29

Byłem wczoraj na zebraniu i aż szkoda było słuchać pana Adama Stobieckiego. Nie wypada oceniać ludzi ani za nas decydować kogo mamy wybrać. Chyba ma pan żal, że ktoś ma większe poparcie niż pan. Wszyscy wiedzą, że startował pan na stanowisko burmistrza. Musiał być jakiś powód dla którego się pan nie dostał.
Ciekawe jak pan Stobiecki wytłumaczy się swoim wyborcom ze stanowiska dla swojego dziecka. Ciągle siatka w kadrach. Za pracę dziecka nic pan dla osiedla nie zrobi, a będzie tańczył jak panu zagrają...

244


.... ~.... (Gość)24.11.2014 17:09

"Baran" napisał(a):
Jak ma wyglądać praca nowych władz gminy tak jak te wszystkie wpisy to ja głosuję na pana B. bo chociaż było grzecznie.


Grzecznie i kulturalnie, bez chamstwa jakie miało miejsce na spotkaniu w OSP Sulejów 23 listopada. A zdemolowanie samochodu na kieleckich nr rejestracyjnych jest szczytem "pomysłowości" zwolenników Pana "kandydata" na nowego burmistrza. Zachowanie niektórych zwolenników p. W.O. kwalifikuje ich do zakładów poprawczych a nie życia w cywilizowanym społeczeństwie. A cóż się dziwić przecież to pewnie Jego uczniowie. Jaki nauczyciel takie efekty wychowawcze....

1513


600v ~600v (Gość)24.11.2014 17:54

to może ktoś wymieni tych pociotków i dobrych znajomych z urzedu i innych instytucji żeby wszyscy wiedzieli co? bo tak to oczerniacie bez przykladów

37


jugo ~jugo (Gość)24.11.2014 17:58

"...." napisał(a):
zdemolowanie samochodu na kieleckich nr rejestracyjnych jest szczytem "pomysłowości" zwolenników

Wczoraj na zebraniu burmistrz bardzo się zagotował na ten fakt i praktycznie już wydał wyrok. Tylko ja pytam czy to aby nie była prowokacja z tym autem ? Rozkolportowano przecież w tym dniu ulotki na WOJCIECHA to i można było zrobić taką zadymę, że to niby ci podli przeciwnicy SB. Ja SB nie wierzę za grosz.

147


Koko ~Koko (Gość)24.11.2014 18:17

Do ....(Gościa), który nawet nie umie się podpisać:
Wydaje mi się, że to nie zwolennicy p. Ostrowskiego ani jego współpracownicy, uczniowie, itd.,itp. zrobili p.Pachowi to co zrobili, ale niezadowoleni mieszkańcy Sulejowa, którzy nie chcą go u nas.
Jakim prawem człowiek z innego miasta, gminy a nawet województwa przyjeżdża do nas, przywozi swoich ludzi (obcych) i mówi co mamy robić i kogo wybierać... ? TO NIE JEGO SPRAWA!!!
Ciekawe jaki ma w tym interes? - No, ale skoro nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ... kasę!
Sądzę, że Ty też masz jakiś ,,kompleks kielecki" skoro tak bronisz tych tablic, a swoje miasto oczerniasz.
Swoją drogą - bardzo żałuję, że nie widziałem tych ,,zdemolowanych samochodów". Nie mówię, że to popieram, ale staram się zrozumieć tych wściekłych ludzi, którzy nie chcą, żeby rządził nimi scyzoryk. :]

114


zaciekawiony ~zaciekawiony (Gość)24.11.2014 18:31

"...." napisał(a):
A zdemolowanie samochodu na kieleckich nr rejestracyjnych jest szczytem "pomysłowości" zwolenników Pana "kandydata" na nowego burmistrza.


A skąd pewność, że to zwolennicy któregokolwiek z kandydatów? Poza tym czyj to był samochód??? Sylwii Sokołowskiej, jak wczoraj przedstawiała się ta osoba, czy Magdaleny Dudy - tego miana używała na zebraniu we Włodzimierzowie i używa go w świecie wirtualnym!? To jakieś pseudonimy artystyczne? Ma ich więcej, to modne na Kielecczyźnie???

212


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat