metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
adas ~adas (Gość)17.11.2014 15:32

wszyscy co głosowali na Panią Miśkiewicz niech nie popełnią błędu i zagłosują na Ostrowskiego to apel bo Baryła teraz będzie o was walczył na wszystkie sposoby

99


Ja ~Ja (Gość)17.11.2014 15:36

Najlepsza wiadomośc dzisiejszego dnia.
Trzymam kciuki za p.Ostrowkiego, kimkolwiek jest i tak będzie lepszy od p. Baryły.

96


sulejów dla moich dzieci ~sulejów dla moich dzieci (Gość)17.11.2014 15:47

w widzę, że niektórzy mają nadzieję że będzie inaczej, czyli po staremu, a tymczasem Pan Stanisław zapomniał, że jest burmiistrzem nie tylko terenów wiejskich, trzy kadencje to o trzy za dużo, nikt nie jest głupi a już bynajmniej Ci, którzy głosowali przeciwko staej władzy i starym układom, których każdy mądry ma już dosyć. poczekajmy z komentarzami na drugą turę,

"Maciek" napisał(a):
Widzę, że wszyscy są już pewni wygranej Pana Wojciecha. A ja mam nadzieję, że właśnie ten elektorat "wiejski" się zmobilizuje i poprze Pana Stanisława. Jeszcze nigdy w historii żaden burmistrz (łącznie z naczelnikami gminy), nie zrobili tyle dla terenów wiejskich co obecny burmistrz i radni poprzednich kadencji.
A jak ktoś jest głupi i wierzy w malowidła i fotomontaże z "gazetki", to niech dalej buja w obłokach. (kąpielisko miejskie mnie powaliło :).... Pozdrawiam

[cytat]

90


beta ~beta (Gość)17.11.2014 16:06

a co to komu przeszkadza że ludzie mają chlewnie trzymają trzodę?z tego żyją....jak ktoś ma lepsze zajęcie to prosze ....lepiej w opiece siedzieć......tyle lat ludzie na wsi bydło trzymają i jakoś żyją a komuś chlewnie przeszkadzają ale to że ci rolnicy wstają lada świt i do póżnego wieczora robią....żeby na chleb było.....to tego nie widzą...a czy ktoś sie uczył chemii w szkole i wie o tym że taki azot jest zdrowy oczyszcza zatoki.....gorzej jak ktoś sie ze wsi przeprowadzi do miasta i robi z siebie/..."panicza"...a jak szambo spuszczaja to nie śmierdzi?zastanówcie się.....co piszecie......a jak mięso ze świmni jecie to co trzode na polu chodują.....pan ostrowski tyle obiecuje a co zrobi?....tyle lat był Baryła....i co?

64


kula ~kula (Gość)17.11.2014 16:33

Ciekawa jestem czy jakby działanie w radzie miasta było w czynie społecznym czy było by tak dużo chętnych.
Zastanawiam się czy powinno się wybierać ludzi którzy idą do rady dla kasy bo są bezrobotni(Królik).Sam nie potrafi znaleźć pracy to co on może wnieść do rady.

130


kropeczka ~kropeczka (Gość)17.11.2014 16:41

[b]mam nadzieję, że wygra pan Ostrowski!!! Wyprowadziałam się z sul kilka lat temu ale za czasów pana Baryły i jak odwiedzam to miasto to nic się w nim nie zmieniło bieda i nędza i żule na rogatkach... niech pan Stanisław zabiera ze sobą wice i dyrektora mzk i niech zmykają gdzie pieprz rośnie już nie ma co w tej gmnie rozkraść więc po co trzymać się stołka??? szkoda a mogłoby to być fajne miejsce na spokojne wakacje a tak... ;-(

113


juka ~juka (Gość)17.11.2014 16:44

Co ten biedny Baryła teraz zrobi.Myślał,że dotrwa do emerytury na ciepłej posadce a tu może być klops.
Może wiejski elektorat który bardzo go popiera da mu coś do roboty,może karmienie świnek bo do tego się tylko nadaje.

132


Piotrek ~Piotrek (Gość)17.11.2014 16:50

maciek popieram ciebie Pan Stanisłąw zrobił wiele dla terenów wiejskich a jak krzesełko przejmie ten cały Ostrowski czy jak mu tam to juz tereny wiejskie i OSP nic nie dostana

76


Mieszkaniec Gminy Sulejów ~Mieszkaniec Gminy Sulejów (Gość)17.11.2014 17:46

Szkoda,że Pani Miśkiewicz się nie udało.....

52


pokolenie Czarnobyla ~pokolenie Czarnobyla (Gość)17.11.2014 17:49

witam potrzebne jest również odświeżenie składu w Urzędzie Miejskim gdzie pracuje może ze 30% a pozostali pierdzą w stołki bo są zatrudnieni po rodzinie proszę o to Pana Wojtka bo wierzę że mu się uda wygrac:)

114


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat