metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kendra ~kendra (Gość)17.11.2014 13:17

szkoda że dopiero teraz ale lepiej póżno niż wcale

84


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)17.11.2014 13:35

A jeszcze pamiętam, jak Pan Wojtek kiedyś koło mnie stojąc w kolejce w Tesco mówił do jeszcze trzeciej osoby (po pewniej decyzji władzy), że wyprowadza się z Sulejowa.
Mam nadzieję, że zmienił zdanie na dobre:-)

81


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)17.11.2014 13:51

Niech Sulejów zmienia się na lepsze-dość tych dzikich rządów

105


shahjohar ~shahjohar (Gość)17.11.2014 13:56

Oby wyborcy Pani Miskiewicz co zdobyła ponad 1100 głosów poparli Ostrowskiego to wtedy wygrana gwarantowana.Ale Pan burmistrz łatwo nie odpuści bo to głosy głównie elektoratu wiejskiego które zawsze były jego asem ale teraz wszystko może się zmienić i oby tak było

123


zed ~zed (Gość)17.11.2014 14:40

Pan Burmistrz przez 12lat mógł pokazać na co go stać.teraz wyborcy mu dziękują i tak kilka lat za późno.Brawo Wojtek Ostrowski

155


ludy ~ludy (Gość)17.11.2014 14:58

Zobaczymy co pan Ostrowski jest w stanie zaoferowac. Patrząć na niego to nic.

814


Maciek ~Maciek (Gość)17.11.2014 15:05

Widzę, że wszyscy są już pewni wygranej Pana Wojciecha. A ja mam nadzieję, że właśnie ten elektorat "wiejski" się zmobilizuje i poprze Pana Stanisława. Jeszcze nigdy w historii żaden burmistrz (łącznie z naczelnikami gminy), nie zrobili tyle dla terenów wiejskich co obecny burmistrz i radni poprzednich kadencji.
A jak ktoś jest głupi i wierzy w malowidła i fotomontaże z "gazetki", to niech dalej buja w obłokach. (kąpielisko miejskie mnie powaliło :).... Pozdrawiam

1116


ehhh ~ehhh (Gość)17.11.2014 15:08

odświeżyć radę gminy wypadałoby jeszcze.

122


radosny ~radosny (Gość)17.11.2014 15:08

Jasiu spowiada się u księdza i mówi: Proszę księdza mam taki wielki grzech, głosowałem na burmistrza. Jasiu - mówi ksiądz to nie grzech to wstyd.

113


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)17.11.2014 15:18

"Maciek" napisał(a):
A jak ktoś jest głupi i wierzy w malowidła i fotomontaże z "gazetki", to niech dalej buja w obłokach. (kąpielisko miejskie mnie powaliło :).... Pozdrawiam


Wiesz, jednak zaryzykuję i zagłosuję na Wojciecha.

107


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat