metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Brawo.... ~Brawo.... (Gość)21.08.2013 23:13

dobry tekst - tak zamieszałeś, że mam pójść zagłosować na nie, ale podbić frekwencję - dobre!

00


neli ~neli (Gość)21.08.2013 23:58

"tomimix" napisał(a):
Największą krzywdę dla miasta to robią Ci co na rok przed wyborami wnoszą i podpisują się pod wnioskiem o referendum.


Tak krzyczą PIOruny, a sami nie mówią o wizji miasta. Jeśli ta wizja ma wyglądać tak jak te ulotki, gazetki - pomówienia - to ja z rodziną, znajomymi NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIO Piotrkowa nie chcemy!

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)21.08.2013 23:59

"seba" napisał(a):
Trzeba wiedzieć, bo mało kto sobie z tego zdaje sprawę, że prezydent jest pracodawcą dla ok. 3 tysięcy osób (nie tylko urzędnicy z samego magistratu, ale z wielu placówek podległych UM w tym - szkół!!! oraz spółek miejskich. Mnożąc przez 4 osoby w rodzinie, to już wychodzi 12 tysięcy osób. Do tego dotacjami finansowymi uzależnił mnóstwo organizacji i one też stoją za nim murem.
cytat

Uzależnić to można ale od heroiny człowieku,co za bzdury tu wypisujesz?

00


ADA ~ADA (Gość)22.08.2013 00:02

"ts" napisał(a):
Urzędujący prezydent Krzysztof Chojniak dzielnie walczy o wszystko. Ma do dyspozycji cały urzędniczy aparat i znaczne środki finansowe. Dawno już podporządkował całkowicie swoje działanie zbliżającemu się referendum 15 września. Z nieoficjalnych informacji wynika, że korzysta z podpowiedzi najlepszych doradców i specjalistów od wizerunku, nie szczędząc czasu i pieniędzy.
cytat

A ty skąd o tym wiesz?powiedział Ci???

00


mistrz ~mistrz (Gość)22.08.2013 00:12

"A." napisał(a):
Łączy nas wiara w lepsze jutro - dla nas i naszych dzieci. Wierzymy, że można naszym miastem zarządzać lepiej. Wiemy, że dzięki temu życie w nim może być tańsze. Jesteśmy przekonani, że z naszych pieniędzy można zrobić lepszy użytek niż to pokazuje Prezydent Krzysztof Chojniak.
I dlatego jesteśmy za jego odwołaniem. I dlatego bierzemy udział w referendum. Dlatego w niedzielę 15 września chcemy zmienić przyszłość naszego miasta na lepszą.
cytat

Jaką alternatywę macie? Co i Kto może nam obiecać?Po to robicie referendum aby naszą kasę wrzucić w błoto? i wsadzić nam komisarza na rok?co za totalna głupota!Dziś dal kasy i władzy to matkę własną by sprzedali,jak za Stalina.

00


Miro ~Miro (Gość)22.08.2013 00:26

"tosiek" napisał(a):
największy krzykacz PIO powinien zaprezentować wizję miasta. zmiany na nie wiadomo co? wole wiedzieć na czym stoję.

Masz rację Tosiek, krzyczeć to każdy potrafi,zrobić coś pożytecznego to już gorzej.Ja nie idę na referendum,nasze miasto się rozwija coraz bardziej i podoba mi się to.

00


obywatel ~obywatel (Gość)22.08.2013 00:29

"martens" napisał(a):
i nadmucha,15.09.
stop trollom!
Komentarz był edytowany przez autora: przedwczoraj, 14:42
cytat

Chyba,że będziecie ludzi kupować???

00


polityka ~polityka (Gość)22.08.2013 00:40

"twitty" napisał(a):
~twitty (Gość)
przedwczoraj, 14:04
Pójdę odwołać Krzysztofa Chojniaka...
Dlaczego ?
Nie rozwiązał choć w części ŻADNEGO palącego problemu naszego miasta, a jeśli coś próbował to skopał to totalnie.
Nie podoba mi się jego propagandowo - PRowska polityka. Nie podoba mi się nepotyzm, nie podoba mi się jego obłuda, megalomania, pycha, rozdęte ego, chora wrażliwość na swoim punkcie.
Nie podoba mi się wykorzystanie instrumentalne różnych organizacji na czele z Kościołem (że też księża dają mu się wmanewrować)na potrzeby wyborcze.
Takie "projekty" jak murek, wieża ciśnień,fontanna, asfalt "wyborczy", schronisko dla psów, projekt biblioteki to prawie 7 mln zł wyrzuconych w błoto - to komunalny blok mieszkalny dla 50 rodzin.
Rozdęty monstrualnie projekt "oczyszczalnia" prowadzony po amatorsku i bez liczenia się z groszem publicznym przełoży się za 2-3 lata na 100% podwyżkę ceny wody i ścieków.
Komunikacja - zero ruchów naprawczych.
Radosne zadłużanie miasta, branie kredytów na spłatę kredytów.
Zastraszanie i szantażowanie pracowników urzędu i członków organizacji - beneficjentów budżetu miasta.
Inflacja "patronatów pana prezydenta".
Brak kontynuacji budowy dalszych odcinków obwodnicy,
"Olanie " mieszkańców ul. Słowackiego od lat dopraszających się kładki nad trasa W-wa - K-ce.
Kradzież pomysłów i imprez.
"Polityka" kadrowa polegająca na usuwaniu osób konstruktywnie krytykujących Najjaśniejszego, wsadzanie miernot na etaty dyrektorów miejskich instytucji.
Kiepskie wykorzystanie środków unijnych (bez pieniędzy na oczyszczalnię wynik jest mniej niż umiarkowany).
Brak polityki skutecznego pozyskiwania inwestorów (centra handlowe to nie panaceum na bezrobocie w mieście).
Brak polityki oświatowej.
BRAK WIZJI MIASTA.
cytat

Z daleka już czuć PIO... ,te bezpodstawne zarzuty powtarzane w kółko jak mantra,wręcz infantylne.Wizja miasta? o konkret proszę, no wy ją pewnie macie bo podzieliliście już skórę na niedźwiedziu...

00


Doris ~Doris (Gość)22.08.2013 00:48

"JG" napisał(a):
eferendum to forma głosowania o charakterze powszechnym, najbliższe ideałowi demokracji bezpośredniej, w której udział mogą brać wszyscy obywatele uprawnieni do głosowania. W czasie referendum obywatele całego państwa lub jego części wyrażają swoją opinię w kwestii poddawanej głosowaniu.
Znaczy się nie możemy - jako piotrkowianie - nie wyrażać swojej opinii, jeżeli ktoś nam ją udostępnia.

Owszem,ale najpierw sprawdź w jakim celu powstały i czy aby po to by odwoływać Prezydentów miast?Prawo posiada luki i to właśnie wykorzystują tacy jak PIO.JA NIE MAM POTRZEBY ZMIENIAĆ PREZYDENTA BO UWAŻAM,ŻE NIGDY WCZEŚNIEJ MIASTO NIE WYGLĄDAŁO LEPIEJ

00


dociekliwy ~dociekliwy (Gość)22.08.2013 00:51

"tutaj" napisał(a):
Bolek, nigdy nie byłam przy korycie. Możesz to sobie sprawdzać do śmierci. Właśnie dlatego mnie uniszczono.
cytat

Taaak?A ja wiem,że za co innego,to raczej było samozniszczenie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat