metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
slonik ~slonik (Gość)02.01.2014 14:08

Taaa ja mam 3 słoniki Panie prezydencie. Wystarczy odpowiedni regulamin i nikt słonika nie pochowa na miejskim cmeentarzu dla zwierząt...

10


t ~t (Gość)02.01.2014 14:24

cmentaż

10


ddd ~ddd (Gość)02.01.2014 14:32

Jeśli komuś to potrzebne to niech sobie wybuduje za swoją własną kasę.

10


XYZ ~XYZ (Gość)02.01.2014 14:52

a ja mam 4 żyrafy, latają po ogródku. Teraz kupiłem słonia na ebay.de, czekam aż przyleci..

10


mol molranga02.01.2014 15:42

Typowy lewak. Zwierzę ważniejsze od człowieka.

10


Strzelający ~Strzelający (Gość)02.01.2014 15:56

Proponuję by mieszkańcy zrobili zbiórkę, a wolontariusze zbudowali cmentarz. Honorowym patronatem niech zostanie J. Dziemdziora.

10


Jan Dziemdziora - radny ~Jan Dziemdziora - radny (Gość)02.01.2014 16:38

"mol" napisał(a):
molranga


Mam nadzieję, że zechce Pan porozmawiać z ludźmi zgłaszającymi takie potrzeby - proszę o telefon na 603- 924481 i wówczas podam namiary telefoniczne tychże. Ponadto proszę aby mój interlokutor był uprzejmy zapoznać się z art 23 ustawy o samorządzie gminnym i wypowiadał się w duchu bardziej przyjaznym ludziom niezależnie od ich poglądów.

10


Słoń_Trąbalski ~Słoń_Trąbalski (Gość)02.01.2014 17:42

"slonik" napisał(a):
Taaa ja mam 3 słoniki Panie prezydencie. Wystarczy odpowiedni regulamin i nikt słonika nie pochowa na miejskim cmeentarzu dla zwierząt...


Moim zdaniem odpowiedź wiceprezydenta była relatywnie poważna jak samo pytanie o taki "cmentarz".
Z drugiej strony skoro samorząd nie chce współpracować w tej sprawie to może Pan Jan zorganizowałby sam taki cmentarz? Część piotrkowian, która tak postuluje zrobiłaby zbiórkę kasy na potrzebne materiały, resztę zrobiliby wolontariusze, których zresztą w naszym mieście nie brakuje. Takie ruchy są teraz popularne więc jakby to dobrze zorganizować, nagłośnić to jeszcze niejedna osoba zrobiłaby na tym kariere.

00


jacoo ~jacoo (Gość)02.01.2014 18:46

"...Będzie cmentarz dla zwierząt?..." i odpowiedź, nie nie będzie. Szkoda że pytanie nie brzmiało : będzie w Piotrkowie centrum lotów kosmicznych???

00


Sykstus ~Sykstus (Gość)02.01.2014 19:37

"mol" napisał(a):
Zwierzę ważniejsze od człowieka.

Zauważ jednak, że niejedno zwierzę jest bardziej wartościowe od wielu złych ludzi i żadne zwierzę nie jest tak wredne i zepsute jak człowiek

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat