metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
społecznik ~społecznik (Gość)13.09.2012 14:55

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
To, że sesja się odbyła nie oznacza jeszcze, że poruszono temat,


To można sprawdzić. Protokoły sesji są ogólnodostępne.

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)13.09.2012 11:48

"luzik" napisał(a):
To się dowiedz.
W jaki sposób chcesz rządzić w Sulejowie, nie mając świadomości, kto i po co kręci się koło urzędu, komu urząd dał, a komu nie dał, kto był przy cycku, 10 lat temu, a teraz jest na diecie?
Ludziom można nawciskać sporo kitu i można zostać wybranym. Ale prawdziwe życie nie toczy się pod pomnikiem i przy otwartej kurtynie. Jak wejdziesz we wrony ...


Skąd wiesz, że chcę rządzić?
Ogólnie mówiąc, czy w Polsce naprawdę trzeba być jakimś agentem, żeby móc rządzić, bo "powinieneś wiedzieć, kto za kim stoi"? Kurcze, rysujesz obraz mafijnego państwa.
Sugerujesz, że "odsunięci przed 10 laty" podstawili tych "młodych"?
A czy może jest tak, że się pod nich akurat "podpinają" wietrząc w tym swój interes?
Proszę odpowiedz w końcu konkretnie.
Po drugie bardzo proszę po raz kolejny o więcej szczegółów tego "historycznego" spotkania prominentów, o którym pisałeś.
Chciałbym się dowiedzieć komu i co zawdzięczam.

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)13.09.2012 11:26

"spolecznik" napisał(a):
"luzik" napisał(a):
Mnie zależy na zmianach merytorycznych - nie zaś na polowaniu na ludzi. Oczywiście, niekiedy zmiana merytoryczna nie będzie możliwa bez zmiany personalnej, ale to już inna para kaloszy.
I absolutny zakaz OBRAŻANIA ludzi !!!
I o to właśnie chodzi! Popieram! Tak się powinno działać.


Tak, tak - macie rację. Przypomina mi się dialog z pewnego filmu, którym pewna kobieta opowiadała, że jej mąż jest z zawodu dyrektorem.
Czasem sobie myślę, że takie państwowe "emeryturki po 1 kadencji" to wcale nie byłby aż tak zły pomysł.
Bo jak inaczej kogoś zmienić?
Bo Twoim zdaniem - "po co zmieniać konie". Co one ze sobą poczną jak się je wyciągnie z tego gminnego kieratu, prawda? Oczywiście nie mam na myśli "pracowników", ale "kierowników".

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)13.09.2012 11:15

"przyjaciel" napisał(a):
wiadomo, że nie mają jeszcze tyle ogłady, ale chcą coś zrobić..


Przepraszam, mam się śmiać, czy płakać???
"Tyle", czyli "ile"? "Tyle" w porównaniu z kim?
To kto ma - Twoim zdaniem - tej "ogłady" tyle, ile potrzeba, do kogo ci młodzi są przez Ciebie porównani???
Zaraz pęknę ze śmiechu...
Naprawdę nie chcę nikogo obrażać. Ale jeżeli piszesz o czyjejś ogładzie...
Mam wrażenie, że rozmawiamy o innej "gminie Sulejów" (w każdym razie raczej nie tej z pow. piotrkowskiego) albo może Ty w ogóle na innej planecie żyjesz.
Które to są te "wyższe sfery" z odpowiednią "ilością ogłady" Twoim zdaniem?
Władze z "poprzedniej ekipy", czy te z "obecnej"?
Naprawdę Cię proszę - zachowaj zdrowy rozsądek, przestań pisać, że czarne jest białe!

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)13.09.2012 10:57

"spolecznik" napisał(a):
Jak przeglądam terminy sesji Rady Miejskiej i Rady Powiatu to ta miejska w Sulejowie była dzień wcześniej. Więc chyba władze powiatowe(radni powiatowi) dowiedzieli się o całej sprawie dzień później. Wynika z tego, że to nasze władze zainteresowały powiat problemem.


To, że sesja się odbyła nie oznacza jeszcze, że poruszono temat, a jeśli nawet, to czy cokolwiek w sprawie zrobiono.

00


społecznik ~społecznik (Gość)13.09.2012 09:15

"luzik" napisał(a):
Mnie zależy na zmianach merytorycznych - nie zaś na polowaniu na ludzi. Oczywiście, niekiedy zmiana merytoryczna nie będzie możliwa bez zmiany personalnej, ale to już inna para kaloszy.
Najpierw program - koniecznie pozytywny, a dopiero później walka o jego realizację.
I absolutny zakaz OBRAŻANIA ludzi !!!


I o to właśnie chodzi! Popieram! Tak się powinno działać.

00


Sulejowianin ~Sulejowianin (Gość)31.08.2012 11:59

Gratulujemy młodym!

00


luzik ~luzik (Gość)31.08.2012 16:32

"Sulejowianin" napisał(a):
Gratulujemy młodym!


Abstrahując absolutnie od okoliczności:
daj Boże, żebyś mógł to samo powiedzieć za lat np. pięć.

00


_Mieszkaniec_ ~_Mieszkaniec_ (Gość)31.08.2012 16:43

Super pomysł.Nie dajcie się wmanewrować politykom, szczególnie tym którzy wykorzystują każdą okazję aby promować tylko siebie ! Szczególnie tym z PSL-u !

00


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)31.08.2012 17:50

Super inicjatywa i brawo dla założycieli Stowarzyszenia Młody Sulejów dla Pokoleń11

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat