metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
JG ~JG (Gość)23.08.2013 14:53

My pracujący pod kwadratem na pewno pójdziemy Chojniaka odwołać. Tyle nam krwi ten człowiek napsuł, że już dłużej ani chwili.

10


Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga23.08.2013 15:14

Nie tylko handlujący pójdą głosować za odwołaniem.

00


grek ~grek (Gość)23.08.2013 15:36

to jest chamstwo prosze dziadostwa!

00


BLEKI BLEKIranga23.08.2013 15:38

Cytuję:
Jest to osoba, która nagminnie prowadzi działalność poza wydzierżawioną przez siebie powierzchnią

- a ci co ulotki roznoszą? to co z nimi, niech wydzierżawią ileś kroków od miasta i też płacą! Ci np z Prowidenta niech płacą za rozdawanie ulotek na całym mieście. Palcem nie można ruszyć w tym PT bo ci jakaś opłata zaraz wisi. Rzygać się chce - jak widzę tych od opłat postojowych, oni będą za Chojniakiem głosować, bo inaczej jakby to miało być.

00


janusz ~janusz (Gość)23.08.2013 15:50

kazdy walczy o swoje jak to w zyciu...

00


janusz ~janusz (Gość)23.08.2013 15:52

zreszta dziwna sprawa...ci handlowcy przeciez musza przestrzegac przepisow ...co oni by chcieli ? nie placic za plac a drogo sprzedawac ???

00


do Janusza ~do Janusza (Gość)23.08.2013 16:46

Janusz, przeczytaj z uwagą tekst bo z niego wynika,że handlujący płacą za wydzierżawiony teren od miasta.

00


spider ~spider (Gość)23.08.2013 17:00

"JG" napisał(a):


Jasne wszystkiemu winien Chojniak nawet tego ze nie przestrzegacie prawa tzn jezeli masz plac na ktorym mozesz handlowac wiec tam handluj a nie wlazisz na czyjes. Nie bronie nikogo tylko pomyslcie!! Jakby ktos wlazl na wasz teren tez byscie byli wsciekli czy zle mowie? Pozatym chcecie odwolywac a wiecie jak to jest... jest jeden od "rzadzenia" ale i ktos inny tym kieruje :-)) Nie da sie psttyknac ,odwolac kogos i bedzie super ,ze zniosa podatki czy cos tam innego. Bedzie podobnie a wy nic nie zmienicie. Zauwazcie ile rzadow w polsce sie zmienialo ,jakie obietnice byly ,plany ...i gdzie to jest? Znow bedzie trzeba wybierac ,beda obietnice lepszego zycia ,ze sie wezma za cos ,ze cos zlikwiduja ,ze bedzie sie nam zylo lepiej ale to tylko do wyborow bedziemy to slyszec bo pozniej wroci szara rzeczywistosc i dalej bedziemy narzekac .

00


Pietrek Pietrekranga23.08.2013 18:25

Cytuję:
jeden z nich kopnął moje skrzynki z warzywami.

to trzeba bylo mu oddac

Cytuję:
Inkasenci zachowywali się w sposób ordynarny, daleko odbiegający od przyjętych norm

urzedasy to brudasy

00


kuba ~kuba (Gość)23.08.2013 18:50

Prawda jest taka że opłaty są wysokie.miałem kiedyś na stadionie stoisko.pracowałem od poniedziałku do piątku a w sobotę i niedzielę handel.opłaty dla właściciela targowiska plus dla tych złodziei z miasta do tego skarbówka zus(na szczęście ten pomniejszony bo pracowałem)po trzech miesiącach okazało się że zarobiłem 3,175 złotego.oki ptak dawał plac to brał kasę ale oni co dają żeby zabierać?nic... Wcale się nie dziwię że nie chcą płacić.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat