metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mariola ~mariola (Gość)24.08.2013 15:06

Nie rozumiem oburzenia handlujących. Wydzierżawiliście 5m? Na tych pięciu metrach możecie robić co chcecie normalne że za resztę trzeba zapłacić. I mnie to nie dziwi. Nikt Ci nie da nic za darmo. Wy warzyw też za darmo nie dacie więc o co chodzi. Ludzie trochę rozumu..

00


antonio ~antonio (Gość)24.08.2013 18:35

Wszystko się zmieni po wyborach, już nie długo.

00


Przekora:) ~Przekora:) (Gość)24.08.2013 21:42

"sklave" napisał(a):
Widocznie oni mają inny kalendarz lub pracują na okrągło.


To widzę sklave, że nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem lub sposób Twojej wypowiedzi jest bez ładu i składu. 22 czerwiec, bo o nim mowa, to 173 dzień kalendarzowy roku z 365 lub inaczej mówiąc minęło 119 dni roboczych z 251 więc nie rozumiem gdzie te 70 procent, które podałeś, że zabiera Ci państwo. A tak w ogóle artykuł jest o czym innym:)

00


bolek ~bolek (Gość)25.08.2013 06:42

Niech Radni tego miasta zamienią kwadrat na kolejną Biedronkę, będzie taniej i lepiej dla wszystkich,

Handlarza narkotykami w tym kraju traktuje się lepiej bo on nie ma obowiązku płacenia placowego do miasta,
zresztą w naszym mieście handlujący warzywami byli zawsze solą w oku urzędników, bo bruksela nakazała likwidację małych sklepów po to by mieć monopol na rynku.
Ja się pytam Radnych Miasta ile płacą markety podatku ?
Ile płaci własciciel po byłym Cerfurze ?
Ile
?
A ile było by więcej kasy gdybyśmy opadotkowali wszystkie markety ?, ile zyskałby Piotrków ?

00


gonzo ~gonzo (Gość)25.08.2013 06:46

"mariola" napisał(a):
Nie rozumiem oburzenia handlujących. Wydzierżawiliście 5m? Na tych pięciu metrach możecie robić co chcecie normalne że za resztę trzeba zapłacić. I mnie to nie dziwi. Nikt Ci nie da nic za darmo. Wy warzyw też za darmo nie dacie więc o co chodzi. Ludzie trochę rozumu..


A ile płacą podatku markety ?
To że Polska jest chyba jedynym krajem gdzie pozwala się marketom budować w centrach miasta, to że dzieki temu mamy wiecej tirów w centrum i 6,5 zł/h dla pracownika :).

00


spider ~spider (Gość)25.08.2013 08:08

-sklave ,racja zmien tabletki . a ty antonio powiedz nam co sie takiego zmieni po wyborach i czy na dobre czy na zle,hmm a moze byc gorzej???

00


spider ~spider (Gość)25.08.2013 08:09

mariola ,jedna chyba tu z rozumem do tego podchodzisz:-**

00


dać inkasentom po marchewce ~dać inkasentom po marchewce (Gość)25.08.2013 09:25

"mariola" napisał(a):
Nie rozumiem oburzenia handlujących. Wydzierżawiliście 5m? Na tych pięciu metrach możecie robić co chcecie normalne że za resztę trzeba zapłacić. I mnie to nie dziwi. Nikt Ci nie da nic za darmo. Wy warzyw też za darmo nie dacie więc o co chodzi. Ludzie trochę rozumu..


Masz rację lecz nie do końca. Pokaż mi chociaż jedną osobę z plakatujących na rzecz Razem dla Chojniaka ukaraną przez strażników miejskich podczas ostatnich wyborów samorządowych za umieszczanie na drzewach ulotek i plakatów z wizerunkiem Chojniaka, Błaszczyńskiego i ich kolesiów z Razem dla Piotrkowa?
Każde targowisko powinno być odpowiednio i estetycznie urządzone oraz utwardzone a nawet ogrodzone. Za kawałek błotnistej gleby pobierają opłaty żeby im starczyło na 13 -ki. A ci inkasenci to rzeczywiście przeginają. Ale kto ma się za nich wziąć? Dyr. Byczyński? To grupa kolesiów wzajemnie się wspierających żeby utrzymać zajmowane stanowiska w ZDiUM i w Urzędzie Miasta. Odwołać 15 września i powołać nowych nie umaczanych w układziki i koneksje. Szefowie firm które od wielu lat wygrywają przetargi na różne usługi drżą ze strachu jak przyjdzie inny prezydent.

00


Albert ~Albert (Gość)25.08.2013 13:32

"dac-inkasentom-po-marchewce" napisał(a):


Taką mają pracę wcale im nie zazdroszczę, muszą pilnować porządku. Jakieś zasady są wyznaczone i miejsca gdyby nikt nad tym nie panował to handlujący stali by wszędzie gdzie się da pod klatki bloków niedługo przyjdą...

00


tutaj tutajranga25.08.2013 20:11

Chwalić Pana, nie tylko pod bloki, ale i do bloków.
Przychodzi człowiek z jajkami co jakiś czas do moich znajomych. Ja się też załapuję.
Na kartofle, z których każdy inaczej wygląda i mają ślady po wykopywaniu motyką też się załapuję.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat