metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
właściciel psa ~właściciel psa (Gość)20.05.2013 14:21

Na ogół wiadomość podana zgodnie z zaistniałą sytuacją ale tylko do momentu ugryzienia.W momencie kiedy pies złapał chłopca za nogę został natychmiast odciągnięty przeze mnie a nie przez sąsiadów gdyż nikogo nie było i ugryzienie było raz a nie wielokrotnie.Druga sprawa to pies ze zdjęcia nie jest podobny ani pobieżnie do mojej amstafki gdyż jest inaczej ubarwiona i mniejsza.Starajcie się przekazywać wiadomości rzetelnie a najlepiej zapytać się drugiej strony i nie szukać sensacji.

00


teakt ~teakt (Gość)20.05.2013 14:22

Jak to, to pies wybiega gdy się otworzy bramę? Oj, skąd mógł wiedzieć o tym właściciel. Poza tym to bardzo spokojny pies.

00


janusz ~janusz (Gość)20.05.2013 14:40

tylko 250 zl ??? smiech na sali

00


Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga20.05.2013 14:48

uśpić - psa nie dziecko

00


? ~? (Gość)20.05.2013 14:57

Powinno się zlikwidować agresywne rasy tj. amstaf!

00


paga ~paga (Gość)20.05.2013 15:21

dzieci się pilnuje a nie ! w sobotę jechałam przez wieś jakaś to dziecko wybiegło z bramy za piłką ! mało co nie doszło do wypadku i gdzie są rodzice przepraszam !

00


tutaj tutajranga20.05.2013 15:25

Ja jestem za całkowitą eksterminacją komarów.

00


Jula ~Jula (Gość)20.05.2013 16:17

Właściciel agresywnego psa został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych.
A powinien zostać ukarany wysiedleniem poza granice miasta, bo miasto jest dla ludzi, a nie dla psów. Pies na wsi, w gospodarstwie i uwiązany przy budzie.

00


janusz ~janusz (Gość)20.05.2013 16:27

~właściciel psa - ta osoba mowi cos o szukaniu sensacji :) no dobre zarty...czlowieku jak nie umiesz pilnowac psa to go nie trzymaj !!! a kara jak juz powiedizlaem 250 zl jest SMIESZNA

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)20.05.2013 16:48

"wlasciciel-psa" napisał(a):
Druga sprawa to pies ze zdjęcia nie jest podobny ani pobieżnie do mojej amstafki gdyż jest inaczej ubarwiona i mniejsza.


O to akurat nie powinieneś mieć pretensji. Wolałbyś, aby zamieszczono zdjęcie Twojego psa? Chyba raczej nie, zważywszy że jakiś samozwańczy mściciel mógłby psu zrobić krzywdę. No chyba, że w przypadku "winnych" psów obowiązują takie same zasady zamieszczania zdjęć, jak dla przestępców - ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić zdjęcie psa z czarnym paskiem na oczach :) Co się stało, to się nie odstanie, mam nadzieję, że wykazujesz zrozumienie dla ukarania mandatem, które w sumie było słuszne.

"" napisał(a):
Powinno się zlikwidować agresywne rasy tj. amstaf!


Nie ma czegoś takiego jak "agresywna rasa", to tylko wymysł urzędasów. Charakter psa kształtuje otoczenie, w jakim się wychowuje.
Od czasu do czasu kogoś obrabują, gdzieś wybuchnie pożar, kogoś innego zgwałcą, a jeszcze inny zostanie zjedzony przez krokodyla - to wszystko są zupełnie normalne przypadki, które zdarzają się, gdyż po prostu mogą się wydarzyć. To, że czasem kogoś ugryzie pies, też się wpisuje do tego typu zjawisk i nie ma powodu robienia z tego sensacji.
Dziecko trwałych uszczerbków nie poniosło, właściciel został ukarany, a tu niektórzy od razu wyskakują z pomysłami masowej eksterminacji. Łomujborze... :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat