metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tutaj tutajranga27.08.2015 21:54

Najłagodniejszy pies, kiedy wyczuje zagrożenie - zaatakuje intruza.
Nie będę popularna, ale napiszę: wiadomo, jakie potrafią być dziesięciolatki...
Mój agresywny (z kwalifikacji - doberman) pies nikogo nie skrzywdził nigdy. Bo był izolowany od dziesięciolatków. Bo też psy mają znakomite hamowanie. Pięć razy ostrzegą, zanim zabiją. Jeżeli pięć razy dziesięciolatek wetknie patyk w oko psu - trudno.
Poza wszystkim, psy mają bardzo dobrą pamięć. Kiedy zbliża się potencjalny agresor (na przykład taki, co idzie z kijem w ręku, żeby wcelować w oko psu), pies jest nastawiony na obronę. Zapamiętał dźwięk roweru, kroki, głos, oddech. Pies już wie.
Tato, wytłumacz synowi, żeby się nigdy nie ścigał z psem, bo pies ZAWSZE będzie szybszy. Że pies ma groźniejszą broń, niż nieuzbrojony człowiek.
I - że pies jest najwierniejszym, niezawodnym przyjacielem.

00


hahahahah ~hahahahah (Gość)27.08.2015 19:52

I dobrze pies zrobił, nauczycie się ku*wa pilnować swoich bachorów, nie raz widziałam jak to rodzice mają wyje*ane na swoje dzieci, a gdy się coś stanie to udają kochających rodziców. Pier*olenie o szopenie, dobry pies :-)

00


właściciel psa ~właściciel psa (Gość)20.05.2013 14:21

Na ogół wiadomość podana zgodnie z zaistniałą sytuacją ale tylko do momentu ugryzienia.W momencie kiedy pies złapał chłopca za nogę został natychmiast odciągnięty przeze mnie a nie przez sąsiadów gdyż nikogo nie było i ugryzienie było raz a nie wielokrotnie.Druga sprawa to pies ze zdjęcia nie jest podobny ani pobieżnie do mojej amstafki gdyż jest inaczej ubarwiona i mniejsza.Starajcie się przekazywać wiadomości rzetelnie a najlepiej zapytać się drugiej strony i nie szukać sensacji.

00


teakt ~teakt (Gość)20.05.2013 14:22

Jak to, to pies wybiega gdy się otworzy bramę? Oj, skąd mógł wiedzieć o tym właściciel. Poza tym to bardzo spokojny pies.

00


janusz ~janusz (Gość)20.05.2013 14:40

tylko 250 zl ??? smiech na sali

00


Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga20.05.2013 14:48

uśpić - psa nie dziecko

00


? ~? (Gość)20.05.2013 14:57

Powinno się zlikwidować agresywne rasy tj. amstaf!

00


paga ~paga (Gość)20.05.2013 15:21

dzieci się pilnuje a nie ! w sobotę jechałam przez wieś jakaś to dziecko wybiegło z bramy za piłką ! mało co nie doszło do wypadku i gdzie są rodzice przepraszam !

00


tutaj tutajranga20.05.2013 15:25

Ja jestem za całkowitą eksterminacją komarów.

00


Jula ~Jula (Gość)20.05.2013 16:17

Właściciel agresywnego psa został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych.
A powinien zostać ukarany wysiedleniem poza granice miasta, bo miasto jest dla ludzi, a nie dla psów. Pies na wsi, w gospodarstwie i uwiązany przy budzie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat