Artykuły do tagu: jolantakopeć

Poradnik, jakiego jeszcze nie było: piotrkowska urzędniczka wydała książkę.
Do niedawna znana głównie jako specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczniczka, pracownica Urzędu Miasta. A od dwóch tygodni także jako pisarka.
Czy Piotrków powinien pozyskiwać więcej pieniędzy z UE?
W obecnej perspektywie finansowej Unii Europejskiej samorządy mogą się ubiegać o wielomilionowe dotacje na projekty z wielu dziedzin. Jedne składają więcej wniosków, inne mniej, a niektóre nie robią tego wcale, bo nie mają pieniędzy na wkład własny. Joanna Skrzydlewska, członek Zarządu Województwa Łódzkiego dziwiła się na antenie Strefy FM, że Piotrków nie znajduje się w tej klasyfikacji w czołówce i nie walczy o pieniądze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego tak chętnie jak inne miasta. Jak jest naprawdę?
Piotrków: Marne szanse na nową bibliotekę
We wtorek piotrkowscy urzędnicy złożyli wniosek o dofinansowanie budowy nowej biblioteki miejskiej w Piotrkowie. Szanse na pieniądze mamy niewielkie, bo Ministerstwo do rozdania ma 46 mln, tymczasem piotrkowska inwestycja pochłonąć ma ok. 36.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat