Advertisement

Artykuły do tagu: JolantaKopeć

Poradnik, jakiego jeszcze nie było: piotrkowska urzędniczka wydała książkę.
Do niedawna znana głównie jako specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczniczka, pracownica Urzędu Miasta. A od dwóch tygodni także jako pisarka.
Czy Piotrków powinien pozyskiwać więcej pieniędzy z UE?
W obecnej perspektywie finansowej Unii Europejskiej samorządy mogą się ubiegać o wielomilionowe dotacje na projekty z wielu dziedzin. Jedne składają więcej wniosków, inne mniej, a niektóre nie robią tego wcale, bo nie mają pieniędzy na wkład własny. Joanna Skrzydlewska, członek Zarządu Województwa Łódzkiego dziwiła się na antenie Strefy FM, że Piotrków nie znajduje się w tej klasyfikacji w czołówce i nie walczy o pieniądze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego tak chętnie jak inne miasta. Jak jest naprawdę?
Piotrków: Marne szanse na nową bibliotekę
We wtorek piotrkowscy urzędnicy złożyli wniosek o dofinansowanie budowy nowej biblioteki miejskiej w Piotrkowie. Szanse na pieniądze mamy niewielkie, bo Ministerstwo do rozdania ma 46 mln, tymczasem piotrkowska inwestycja pochłonąć ma ok. 36.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat