Advertisement

Artykuły do tagu: burza

Ostrzegamy! Będą burze z gradem
IMGW ostrzega, że w niedzielę od 14.00 do 22.00 mogą wystąpić na naszym terenie – tzn. w Łódzkiem – burze z gradem. Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska to 90%.
Ostrzegamy! Będzie burza
Po południu, wieczorem i w nocy będzie padać i grzmieć – synoptycy znów ostrzegają nas przed gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi.
Po ulewie podtopiony szpital
Silne opady deszczu, które przeszły nad Piotrkowem w poniedziałek po południu zalały podjazd dla karetek i część Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Woda wdarła się do pomieszczenia segregacji chorych. Na szczęście obyło się bez strat. Oprócz tego strażacy interweniowali w czterech innych przypadkach.
Piorun uderzył w stodołę
W środę wieczorem we wsi Kolonia Zalesice wybuchł pożar. W ogniu stanęła murowana stodoła.
Zbliża się pierwsza rocznica śmierci generała
W poniedziałek przypada pierwsza rocznica śmierci gen. bryg. Stanisława Burzy-Karlińskiego - legendarnego dowódcy partyzanckiego z okresu II wojny światowej, skazanego przez stalinowski sąd na karę śmierci, więźnia Wronek.
Jakie szkody po burzach?
Uszkodzone dachy, połamane gałęzie, pożar drzewa - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim w czasie tego weekendu odnotowała 17 zdarzeń związanych z burzami i wiatrem.
19.07.2015 13:22
Zerwane dachy w powiecie
Sobotnia nawałnica zerwała kilka dachów w gminie Rozprza i Gorzkowice.
18.07.2015 18:26
Uwaga na burze z gradem
IMGW ostrzega - będzie padać
06.07.2015 12:10
Uwaga! Może zagrzmieć
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega, że w poniedziałek do godziny 19.00 mogą wystąpić w naszym regionie gwałtowne burze z opadami deszczu i gradu. Porywy wiatru mogą sięgać nawet 80 km/h.
Piorun zabił krowy. Kto pomoże mieszkańcom Milejowa?
Kilka sztuk bydła zginęło po uderzeniu pioruna podczas jednej z ostatnich burz, które przeszły nad Milejowem w gminie Rozprza. Poszkodowani hodowcy próbowali uzyskać pomoc w Urzędzie Gminy, jednak jak się okazało bezskutecznie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat