Artykuły do tagu: TPPT

Trzeci dzień zbiórki – w puszkach ponad 17 tysięcy złotych
Niemal 17 700 złotych trafiło do tej pory do puszek Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego podczas tegorocznej kwesty na ratowanie Starego Cmentarza. Zbiórka trwa od niedzieli. Pieniądze zbierane będą jeszcze dzisiaj.
Kwesta na cmentarzach trwa
Trwa XXIX kwesta na ratowanie piotrkowskiego Starego Cmentarza. Zbiórka potrwa w tym roku do środy, 2 listopada.
Jeszcze raz o tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej
W związku z licznymi pytaniami czytelników portalu epiotrkow.pl i słuchaczy Radia Strefa FM w sprawie przyznania 41 Złotej Wieży Trybunalskiej Michałowi Rżankowi prezentujemy obszerne fragmenty uzasadnienia przedstawionego przez osoby zgłaszającego kandydaturę.
Prawie 20 tys. zł na ratowanie starych nagrobków
Prawie 20 tysięcy zł zebrano w tym roku podczas kwesty na ratowanie zabytkowych nekropolii na Starym Cmentarzu w Piotrkowie.
Spacer po Piotrkowskich Powązkach
W sobotę odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc, spacerów po Piotrkowskich Powązkach, zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Chcesz wziąć udział w kweście?
Kto chce wziąć udział w tegorocznym kwestowaniu na rzecz zabytkowych nagrobków w Piotrkowie musi zgłosić się do organizatora kwesty do 10 października.
Wystawa z okazji 50-lecia Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego
Focus Mall zaprasza do oglądania wystawy z okazji jubileuszowej 50. rocznicy działalności Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego. Ekspozycja prezentowana będzie od 10 kwietnia do 4 maja w godzinach pracy galerii w reprezentacyjnej części, obok fontanny.
Złota Wieża Trybunalska dla Korczaka-Ziołkowskiego
W czwartek, 25 września o godz. 18.00 w Centrum Idei ku Demokracji przy ul. Rycerska 3 odbędzie się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego oraz wręczenie 39. Złotej Wieży Trybunalskiej.
Zapraszamy na koncert symfoniczny z okazji 50. rocznicy powstania Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego. W kościele ojców jezuitów (ul. Pijarska 4) w Piotrkowie wystąpi orkiestra Filharmonii Łódzkiej.
Zebrali ponad 24 tysiące złotych
To była rekordowa zbiórka na rzecz ratowania piotrkowskich cmentarzy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat