Advertisement

Łatwiej przejedziecie główną drogą miasta

ePiotrkowRegion Środa, 28 września 202243738
Jedno z dwóch rond, które miały zostać oddane do użytku w tym roku w Wolborzu, jest już gotowe. Mowa o zmodernizowanym skrzyżowaniu ulic Modrzewskiego z Polną i Sportową. Teraz rozpocznie się budowanie drugiego, przy kolegiacie wolborskiej.

Ładuję galerię...

W związku z budową ronda przy kolegiacie wprowadzony został kolejny etap czasowej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ul. Świętokrzyskiej i Placu Jagiełły z ul. Modrzewskiego w Wolborzu. Wjazd oraz wyjazd z ulicy Świętokrzyskiej nadal pozostanie zamknięty dla ruchu.

Pas jezdni ulicy Modrzewskiego, po stronie Wolborskiego Centrum Kultury na odcinku od WCK do Kolegiaty Wolborskiej zostanie zamknięty. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Na części Placu Jagiełły wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy - informują urzędnicy z Wolborza.

 

Parking przed wolborskim Urzędem Miejskim jest zamknięty, miejsca parkingowe zapewnione są za budynkiem urzędu. Prace na drugim rondzie zostaną zakończone do końca października.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.09.2022 21:35

Czy też będzie takie wadliwe jak rondo w Sulejowie na Podklasztorzu zbudowane przez powiat bodajże w 2013 r.? Na wspomnianym rondzie można jadąc od północy przejechać na wprost bez najmniejszego ruchu kierownicą.

10


A ~A (Gość)28.09.2022 15:33

Stwierdzenie, "..rondo jest już gotowe.." jest mocno nietrafione, raczej "wreszcie gotowe" powinno być. Biorąc pod uwagę tempo prac na rondzie nr 1, zapewne zakończenie prac na rondzie nr 2 przypadnie na koniec października, ale przyszłego roku.

30


Raf ~Raf (Gość)28.09.2022 11:08

A pasy to gdzie dojazdowe do rond w osi jezdni. Już widzę rowerzystów wyjeżdżających z ronda pod prąd.
Zresztą po prawdzie ostatnio w Piotrkowie jestem na rondzie a przede mną rowerzysta. Wystawia rękę w lewo. Zastanawiam się co on robi ? On zjeżdża z ronda w prawo i od razu na pasy dla pieszych wjeżdża i na chodnik czyli teoretycznie w lewo :)

20


Bolo ~Bolo (Gość)28.09.2022 08:46

A już myślałem że będzie tort z okazji 1 rocznicy od rozpoczęcia prac. Teraz zebrać świtę i przecinać....

40


nnn. ~nnn. (Gość)28.09.2022 09:09

"Aglomerację wolborską" zawsze było.... trudno przejechać....

40


wiesniak ~wiesniak (Gość)28.09.2022 08:24

Cud w Wolborzu,a mowia ze cudow niemaNastepny rok balaganu.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat