Advertisement

Złamali prawo, a do tego mieli narkotyki

PolicjaBełchatów Czwartek, 30 marca 20237
Policjanci z powiatu bełchatowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z narkotykami. Jeden z nich był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Drugi odpowie za kierowanie autem, mimo "cofniętego" prawa jazdy.
fot.: KPP w Bełchatowie fot.: KPP w Bełchatowie

Podejrzewani o przestępczość narkotykową mężczyźni zostali namierzeni na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Najpierw policjanci zatrzymali 26-latka, który kierował volkswagenem, mimo sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Obserwując nieodpowiedzialnego, kierowcę kryminalni zauważyli, jak spod wytypowanego wcześniej adresu wychodzi 45-letni bełchatowianin. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. Miał on też posiadać narkotyki. Kiedy mężczyzna wsiadł na tylne siedzenie osobówki, kryminalni wkroczyli do akcji. W czasie legitymowania obaj kompani zachowywali się nerwowo. Po przeszukaniu samochodu oraz mieszkania 45-latka, kryminalni znaleźli i zabezpieczyli łącznie blisko 27 gramów narkotycznych środków i substancji - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za posiadanie środków zakazanych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 26-latek poniesie konsekwencje za kierowanie pojazdem w okresie obowiązującego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 45-latek, jako osoba poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności, trafił do zakładu karnego, gdzie najbliższe miesiące spędzi za kratami.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rencista ~Rencista (Gość)30.03.2023 13:50

Będzie siedział w celi za moje podatki

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.03.2023 10:19

Wątpię żeby to zdjęcie było robione podczas interwencji

10


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)30.03.2023 09:30

Złamali prawo, a do tego mieli narkotyki
Dziwny ten nagłówek

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.03.2023 10:55

Wykręcił mu ręce i po co? Przecież nie ucieknie mu w tych dżinsach. Co innego jak by miał dresy

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat