Ze świętym mikołajem podsumowali konkurs

Powiat Piotrkowski Czwartek, 07 grudnia 20232
Rywalizacja i zabawa, które pozwalają najmłodszym wiele się nauczyć - to główne cele organizowanego już po raz trzeci konkursu „Wiem, co zrobić!”. Mali mieszkańcy powiatu piotrkowskiego pokazali m.in. rysując, malując i wyklejając, jak dużo wiedzą o tym, co zrobić w sytuacji zagrożenia.

Ładuję galerię...

Na uroczyste podsumowanie konkursu starostwo zaprosiło laureatów do Osady Leśnej w Kole. Tam czekały  nagrody i święty mikołaj.

 

Młodym plastykom, którzy zachwycili nie tylko swoim talentem, ale także wiedzą, nagrody wręczyli starosta Piotr Wojtysiak, nadleśniczy Nadleśnictwa Piotrków Waldemar Pązik, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie  st. bryg. Paweł Dela i I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie mł. insp. Radosław Malanowski. 

 

Lista laureatów i wyróżnionych przedstawia się następująco:

 

Kategoria wiekowa 4-6 lat:
1 miejsce: Izabela Laszczyk,
2 miejsce: Krzysztof Paturaj, 
3 miejsce: Leon Kościański.
Wyróżnienia: 

Jagoda Grela, Alan Trojan, Róża Trochimiak, Paulina Gandziarowska, Adam Pisarek, Wojciech Krawczyk, Klara Skrobek, Zofia Florczak, Kacper Kopciński, Dawid Pełka, Amelia Czekalska, Szymon Para, Natalia Wojtak.

 

Kategoria wiekowa 7-9 lat:
1 miejsce: Jan Nojek,
2 miejsce: Alicja Jerz,
3 miejsce: Alan Makowski i Kamil Majchrowski. 
Wyróżnienia: 

Filip Turek, Zofia Wieczorek, Antoni Lukas, Anna Rybarczyk, Weronika Jeż, Wiktoria Czapla, Julia Banaszczyk, Nikola Jach, Natalia Franas, Lena Michalak, Joanna Mikołajczyk, Dainyl Kharchuk, Natalia Gardolińska, Anna Piwońska, Joanna Kowalczyk.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Korektor ~Korektor (Gość)07.12.2023 13:58

Proszę poprawić błędy w tytule i tekście. Mikołaj pisze się, póki jeszcze namiestnicy szkopscy, z Vaterlandu, w Polnisze GenerlGubernatorstwie, nie zabronią, z wielkiej litery, czyli z litery M, czyli Mikołaj, a nie mikołaj. Dobrego poprawiania i skutecznego. Pozdrawiam

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat