Zderzenie przed przejściem dla pieszych

Sobota, 02 marca 202420
Chwila nieuwagi na drodze i nieszczęście gotowe. Tak może myśleć kierowca iveco, który przez chwilę roztargnienia, uderzył w tył samochodu osobowego, przepuszczającego pieszych na pasach.

Ładuję galerię...

Do tej kolizji doszło w sobotnie (02.03.2024) przedpołudnie w Al. Sikorskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Z ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu, wynika, jadący w kierunku centrum kierowca dacii, zatrzymał się przed oznakowanym przejściem, by przepuścić pieszych. Niestety jadący za nim kierujący dostawczym iveco nie zachował odpowiedniej odległości i uderzył w tył samochodu osobowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało - mówi st. sierż. Remigiusz Pacyna z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Policjanci poinformowali nas, że na miejscu przeprowadzono badanie stanu trzeźwości obu uczestników zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zed ~Zed (Gość)02.03.2024 14:14

No kierowcy,zacznijcie ziać jadem na pieszych i rowerzystów.

22


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat