Zderzenie dwóch aut w Piotrkowie

Piątek, 01 grudnia 201714
Wypadek przy skrzyżowaniu al. Sikorskiego i Concordii. Do zdarzenia doszło w piątek, około godziny 9:00.

Ładuję galerię...

W zdarzeniu brały udział dwa samochody, opel oraz kia. Z danych, otrzymanych z KMP  w Piotrkowie, wynika, że kierowca pierwszego z pojazdów przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle (został ukarany mandatem)  Najprawdopodobniej zostanie  ono zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Powstało jednak drobne utrudnienie - skrzyżowanie, dla jadących od Bełchatowa w stronę centrum Piotrkowa, było nieprzejezdne i kierowcy kierowani byli na objazd al. Concordii i ul. Dmowskiego. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia piotrkowska policja. 

 

Po raz kolejny do tych, którzy wybierają się w podróż i zamierzają wsiąść za kierownicę, apelujemy: jedźcie ostrożnie. Tym bardziej, że warunki pogodowe nie sprzyjają w ostatnich dniach brawurowej jeździe. 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.12.2017 10:50

Gościu z dostawczka poszedł na czerwonym i tyle.

20


Witek ~Witek (Gość)01.12.2017 18:35

Jaki tam problem jest nie było świateł też się tłukli a to wszystko przez to ,że ludzie nie patrzą na oznakowanie

62


dwefg ~dwefg (Gość)01.12.2017 14:38

chyba zamiast świateł trzeba niektórym kierowcom postawić jakieś fizyczne zapory regulowane: bramki, pachołki, kraty żeby mogli przejechać w odpowiednim momencie i nie tłumaczyli się głupio że nie zauważyli "czerwionego". I puszczać jak charty;-)


nawet gość z zieloną chorągiewką z filmiku nie będzie potrzebny, ale kto straci na tym, jak zwykle, Ci którzy wiedza jak się korzysta z sygnalizacji ;-)/

61


gość ~gość (Gość)01.12.2017 14:30

Hehe tablice zasłonięte ale za to jest nazwa firmy i nawet nr telefonu

50


gość ~gość (Gość)01.12.2017 14:33

Uuu panstwowka karaksym wyjechala heheh wszystie wozy w dyspozycji

04


gość ~gość (Gość)01.12.2017 14:11

Kiedyś nie było podziału na opony letnie i zimowe. Jakoś z opowieści mojej rodziny nie było czegoś takiego jak teraz. I tu nie chodzi o samochody, ich moc, "nowoczesność" itp. Podstawowym czynnikiem wypadków jest nie zachowanie szczególnej ostrożności kierowców na drogach. Każdy myśli że jest najlepszy i jemu kolizja nie grozi, nie ma bardziej nic mylnego. Ludzie, ja wolę poczekać, pojechać wolniej, nie wyprzedzić, niż o parę sekund szybciej dojechać i mogę zniszczyć życie sobie i innym!! Nie wierzę że każdemu nagle tak się wszędzie spieszy. Więcej rozsądku i wyobrazni!!!

150


pytajnik ~pytajnik (Gość)01.12.2017 11:49

Grudzień. Pierwszy poważny atak zimy za nami, a w Sulejowie do tej pory nie wyłoniono firmy, która będzie odpowiedzialna za zimowe utrzymanie dróg i ulic. Piach po ulicach też nie rozwieziony. Jest tu jakiś gospodarz?

100


gość ~gość (Gość)01.12.2017 11:39

Chore skrzyżowanie...Tylko rondo uratowało by to miejsce...

810


szybki Bill ~szybki Bill (Gość)01.12.2017 11:17

To chyba w tej kolizji brały udział trzy pojazdy, co wynika z załączonych zdjęć, opel i dwie kijanki, jedna chyba czarna i druga z napisem na masce policja. Więc bez wahania idzie stwierdzić, że kierowca opla jest winien, a jeżeli nawet nie jest winien, to jakiś mundurowy kulson zaraz mu to odpowiednio wytłumaczy, żeby na przykład siadał.

38


gość ~gość (Gość)01.12.2017 11:14

Rozumiem że gdyby prąd był w Przygłowie to tej kolizji na Sikorskiego by nie było?

64


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat