Advertisement

Zaskakuj±ca decyzja Michała B±kiewicza

ePiotrkow Wtorek, 24 stycznia 20231
Piotrkowianin Michał B±kiewicz nie jest już drugim trenerem Skry Bełchatów. Były znakomity siatkarz zrezygnował z pracy z powodów osobistych.
Fot. Skra Bełchatów Fot. Skra Bełchatów

Michał B±kiewicz jako zawodnik zdobył z PGE Skr± m.in. cztery mistrzostwa Polski oraz drugie i dwukrotnie trzecie miejsce w Lidze Mistrzów. Po zakończeniu kariery zawodniczej zacz±ł pracę jako trener. Prowadzona przez niego reprezentacja Polski juniorów zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach Europy w 2020 r. i zgarnęła tytuł mistrzów ¶wiata w 2021 r. Latem 2022 r. Michał B±kiewicz doł±czył do sztabu szkoleniowego PGE Skry Bełchatów. Razem z Radosławem Kolankiem był asystentem trenera Joela Banksa.

 

W poniedziałek Michał B±kiewicz z przyczyn osobistych zrezygnował z pełnionej funkcji.

Dziękujemy za pracę na rzecz PGE Skry oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej - napisali na swojej stronie przedstawiciele bełchatowskiego zespołu. 

 

 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Go¶ć)27.01.2023 08:11

PGE skra nic już nie znaczy na polskiej mapie siatkówki. Nic dziwnego, że zrezygnował

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat