"Zakręceni na bezpieczeństwo" po raz czwarty

Policja KMP Piotrków Wtorek, 29 sierpnia 20171
Po raz czwarty w sezonie letnim przeprowadzono działania w ramach akcji "Bezpieczne wakacje - Zakręceni na bezpieczeństwo". Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim kontrolowali zbiorniki wodne, legalność obozowisk oraz bezpieczeństwo na drogach.

- Zadania służb skupiły się na bezpieczeństwie osób wypoczywających, sprawdzano nieprawidłowo zaparkowane pojazdy oraz trzeźwość kierowców i prędkość, z jaką się poruszają. Patrole sprawdzały także wędkarzy pod kątem posiadanych uprawnień i zgodności połowu z obowiązującymi przepisami. Wylegitymowano 99 osób i skontrolowano 54 pojazdy. Policjanci nałożyli 41 mandatów karnych i przyznali 40 pouczeń - mówiła asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Tryb.

 

Większość nałożonych mandatów dotyczyła nadmiernej prędkości na drogach.

 

zdj. archiwum epiotrkow.pl

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)29.08.2017 13:12

Akurat Policja i bezpieczeństwo ....

02


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat