Advertisement

Wyjątkowy gość przyniósł wór prezentów!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 05 grudnia 20221
Święty Mikołaj sprawił dużo radości dzieciom ze Szczukocic. Przybył do nich z wizytą i upominkami. - Na te wyjątkowe odwiedziny dzieci czekały już od dawna - mówią nauczyciele.
fot.: UG w Gorzkowicach fot.: UG w Gorzkowicach

Święty Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Był to dzień pełen niespodzianek, a na twarzach maluchów i dorosłych malował się szeroki uśmiech - cieszą się organizatorzy.

Spotkanie zorganizowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Szczukocice” z pomocą radnej Haliny Kukulskiej i sołtysa Alicji Więcek.

 

Do świętowania przyłączył się też wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim udanej zabawy i złożył podziękowania za organizację tego spotkania.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszczuch ~Mieszczuch (Gość)05.12.2022 12:24

A do Piotrkowa kiedy zawita mikołaj z "czarnym złotem" ?

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat