artykuł sponsorowany

Wygraj wymarzone wakacje w Focus Mall w Piotrkowie!

Środa, 12 czerwca 2024
W trzy kolejne piątki i soboty zaczynając od 14 czerwca, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się wielki konkurs dla wszystkich posiadaczy bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT. Dwie osoby, które zwyciężą, otrzymają aż po 3 500 zł do wykorzystania na wymarzone wakacje do realizacji w biurze podróży TUI w Focus Mall. Podczas wspólnej zabawy każdy w prosty sposób będzie mógł stworzyć własny, unikalny wakacyjny plakat. Najlepsze prace zostaną przedstawione na specjalnej wystawie w centrum.
Wygraj wymarzone wakacje w Focus Mall w Piotrkowie!

W kolejne piątki oraz soboty 14 i 15, 21 i 22 oraz 28 i 29 czerwca w Focus Mall w Piotrkowie w godz. 13:00 - 19:00 na placu przy H&M działać będzie specjalna strefa konkursowa. Do wspólnej zabawy i gry o dużą stawkę zapraszani będą wszyscy odwiedzający centrum. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy posiadać bezpłatną aplikację lojalnościową SPOT lub ściągnąć ją i zarejestrować na miejscu wydarzenia. Każdy będzie miał możliwość stworzenia za pomocą dostępnej na miejscu szerokiej palety gotowych materiałów stworzyć w prosty i łatwy sposób, dowolną techniką, swój własny plakat o tematyce wakacyjnej związanej z podróżą do Włoch, Hiszpanii albo do Egiptu. Przewidziane są dwie główne nagrody w postaci dwóch voucherów o wartości 3 500 zł, który będzie można wykorzystać w biurze podroży TUI. Na pozostałych finalistów będą czekały nagrody pocieszenia w postaci kart podarunkowych o wartości 100 zł.

 

29 czerwca, w sobotę po zakończeniu akcji odbędą się obrady jury, w ramach których zostanie wyłonionych 10 najlepszych i najciekawszych prac. Z plakatów, które trafią do finału zostanie stworzona wystawa, która potrwa przez tydzień do 6 lipca. Każdy plakat zostanie oznakowany kodem QR, który umożliwi odwiedzającym wystawę oddanie głosu na wybraną pracę. QR kodami twórcy będą mogli się dzielić też na swoich profilach w social mediach, żeby zebrać jak najwięcej głosów.

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też w naszym centrum ruszamy z wyjątkowo atrakcyjnym konkursem. W zabawie mogą wziąć udział posiadacze cieszącej się dużą popularnością aplikacji SPOT. Serdecznie zachęcam do udziału wszystkich, którzy marzą o wakacjach w pięknych i ciepłych rejonach świata. Udział w wydarzeniu może stać się początkiem niezapomnianej przygody i wspaniałej podróży. Zapraszamy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

 

 

 

Aplikację SPOT można pobrać darmowo ze sklepów Google Play oraz App Store. Po zarejestrowaniu się wystarczy wybrać Focus Mall Piotrków Trybunalski jako ulubioną galerię. Robiąc zakupy w centrum otrzymuje się punkty lojalnościowe, a za nie liczne korzyści i nagrody. Posiadacze SPOTa mogą też brać udział w dedykowanych dla nich akcjach promocyjnych i konkursach z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Klienci korzystający ze SPOT’a mają również dostęp do dedykowanych zniżek przeznaczonych tylko dla posiadaczy aplikacji.

 

Analogiczny konkurs będzie odbywał się równolegle w Galerii Tomaszów w Tomaszowie Mazowieckim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat