Advertisement

W nocy nie będzie wody

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 19 grudnia 20223
Pracownicy Miejskiego Zarządu Komunalnego w Sulejowie poinformowali, że w związku z planowanymi pracami na terenie ujęcia „Barbara”, dzisiejszej nocy przez kilka godzin mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Aby zminimalizować niedogodności, prace będą prowadzone od poniedziałku (19.12.2022) od godziny 20.00 do 8.00 we wtorek (20.12.2022).

 

Komunikat dotyczy mieszkańców: Sulejowa, Włodzimierzowa, Przygłowa, Nowe Wsi, Koła, Barkowic Mokrych, Barkowic, Kłudzic, Witowa, Witowa-Kolonii, Kałku, Podkałku, Korytnicy, Uszczyna i Poniatowa. 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Baraniorz ~Baraniorz (Gość)19.12.2022 16:19

Dokładnie bo w nocy to się śpi a poza tym trzeba oszczędzać wodę i można sobie roztopić śnieg na łopacie i spuścić wodę w toalecie.

40


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)19.12.2022 11:19

A po co komu w nocy woda

24


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat